Özel sektör İş İlanları

PTT HGS Büro Memuru, PTTCELL Personel Alım İlanı Yayımladı

PTT iştiraki olarak hizmet veren firmalar personel alım ilanı yayımlayarak kadrolarında oluşan personel ihtiyacını gidermeyi amaçlıyorlar. 

Bu çerçevede anlaşmalı oldukları kariyer siteleri üzerinden personel alım ilanı yayımlayan bu firmaların yayımladıkları ilanları sizlerle buluşturuyoruz. 

PTT HGS VE PTTCELL

PTT iştiraki olarak hizmet veren ve kariyer siteleri üzerinden ilan yayımlayan iki firma bulunuyor. Bu firmalardan bir tanesi PTTCELL olurken diğer ise PTT HGS Otoyol Acentesi oldu. 

Bu iki kurum tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan açık kadrolar şunlar:

PTT HGS Otoyol Acentesi tarafından yayımlanan personel alım ilanında tek bir pozisyondan personel alımı yapılacağı duyuruldu. İlana göre kurum Büro Memuru pozisyonuna alım yapacak. 

PTTCELL personel alımları ile ilgili iki ilan yayımladı. Yayımlanan iki ilanda da aynı kadroda alım yapacağını duyuran PTTCELL alımların Aktif Satış Temsilcisi kadrosuna olacağını bildirdli.

Yayımlanan İlanlar

BAŞVURU KOŞULLARI

Yayımlanan personel alım ilanları için ayrı ayrı başvuru koşulları belirlendi. İlan için başvuru yapacak adayların bu başvuru koşullarını sağlamaları gerekiyor. İlan yayımlayan PTT iştirakine göre talep edilen koşullar şu şekilde,

PTT HGS Büro Memuru Alım İlanı 

PTT Otoyol HGS Acentesinde büro memuru olarak görev yapmak isteyen adaylardan talep edilen koşullar.

İlana göre alımlarda istihdam edilecek personel Edirne’de görevlendirilecek. Bu kadro için adayların 10 parmak klavye kullanabilmesi, hızlı hesap yapabilmesi, İngilizce ve Bulgarca dillerini orta seviyede konuşuyor olması talep ediliyor. İlanda ayrıca vardiya sistemi olduğu ve 15 gün gece 15 gündüz çalışılacağı belirtildi.

PTTCELL Personel Alım İlanı

PTTCELL tarafından ilan edilen personel alım ilanına başvuru yapacak adaylardan deneyim talep ediliyor. Ancak deneyim için süre bilgisi verilmemiş. 

Diğer Genel Koşullar

İki ilana başvuruda bulunacak adayların sağlamaları istenilen başvuru koşulları şu yönde; Türk vatandaşı olmak, görevini yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, güvenlik soruşturma sonuçları olumlu olmak gibi genel koşulların dışında alım yapılacak kadrolar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, ilanın yayımlandığı şehirde ikamet etmek veya edebilecek olmak, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, excel bilgisi kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak gibi şartları sağlamaları gerekiyor. 

İLANA ULAŞMAK VE BAŞVURU YAPMAK İÇİN

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen adayların başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden kuruma bildirmesi talep ediliyor. İlana ulaşmak için aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın.

İlan için kullanacağınız bağlantı:  https://bit.ly/2vZ8zl1

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir