Özel sektör İş İlanları

PTT Merkezleri İçin PTTCELL Personel Alımı Yapacağını İlan Etti

PTTCELL anlaşmalı olduğu kariyer siteleri üzerinden personel alımı için ilan yayımladı. 

Tek bir kadroda personel alımı yapacağını duyuran PTTCELL alımların Bursa’da yer alan PTT Merkezlerinde istihdam edileceğini açıkladı. 

İlan metninde yer alan tüm ayrıntıları siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz. 

PTTCELL PERSONEL ALIM İLANI

PTTCELL tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında açık kadro olarak duyurulan pozisyon Aktif Satış Temsilcisi olarak duyuruldu. 

Bu kadro için yayımlanan ilana başvuru süreci ederken adaylardan aşağıda yer alan başvuru koşullarını sağlamaları istendi. İşte PTTCELL personel alım ilanı için talep edilen koşullar.

PTTCELL PERSONEL ALIMI BAŞVURU KOŞULLARI

PTTCELL Personel Alımı için yayımlanan duyuruda adayların sağlamaları gereken koşullar belirtilmedi. Ancak alım yapılacak kadroya göre talep edilmesi muhtemel koşullar şu şekilde;

Adayların Türk vatandaşı olmak, görevini yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, güvenlik soruşturma sonuçları olumlu olmak gibi genel koşulların dışında alım yapılacak kadrolar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, ilanın yayımlandığı şehirde ikamet etmek veya edebilecek olmak, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, excel bilgisi kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak gibi şartları sağlamaları gerekiyor. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

PTTCELL tarafından yayımlanan ilan için başvuru yapacak adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı site üzerinden yapacaklar. Başvurular elektronik yapılacak olup ilan için aşağıda yer alan bağlantı kullanılabilir.

İlanlara Ulaşmak için: https://bit.ly/2TBCs65

Yukarıda yer alan bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir