Özel sektör İş İlanları

PTTCELL 2 İlde Bulunan PTT Merkezleri İçin Personel Alım İlanı Yayımladı

PTTCELL tarafından yayımlanan personel alım ilanında alımların iki farklı şehirde olacağı duyuruldu. 

İstanbul ve Bursa da bulunan PTT Merkezileri için yayımlanan PTTCELL personel alım ilanlarında toplam 5 farklı duyuru adaylara sunuldu. 

Söz konusu duyurularda yer alan açık kadrolar, adaylardan talep edilen koşullar ve diğer başvuru şartlarını sizlere tüm detayları ile aktarıyoruz. 

PTTCELL PERSONEL ALIM İLANI

PTTCELL personel alım ilanlarında alımların PTT Merkezlerinde hat satışı gerçekleştirmek üzere yapılacağı bilgisi verildi. Bu çerçevede yapılacak alımlar İstanbul için Kartal ve Pendik ile Bursa için ise Alacamescit Mahallesi bünyesine yapılacağı bilgisi verildi.

PTTCELL personel alımları tek bir kadrodan olacak. 

Adaylar kurum tarafından yayımlanan personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını Aktif Satış Temsilcisi kadrolarına yapacaklar. Bu kadro için yapılacak olan personel alımlarında adaylar yukarıda belirttiğimiz gibi hat satışından sorumlu olacaklar. 

PTTCELL PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

PTTCELL personel alımlarını adaylara kariyer siteleri üzerinden yayımladığı bir duyuru ile adaylara duyurdu. İlan metinlerinde çok fazla detay verilmezken talep edilen muhtemel başvuru şartlarını Kamuilanlari.com olarak sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

PTTCELL personel alımı başvuru şartları;

Adayların Türk vatandaşı olmak, görevini yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, güvenlik soruşturma sonuçları olumlu olmak gibi genel koşulların dışında alım yapılacak kadrolar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, ilanın yayımlandığı şehirde ikamet etmek veya edebilecek olmak, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, excel bilgisi kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak gibi şartları sağlamaları gerekiyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

PTTCELL personel alım ilanı için başvuru yapacak adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden elektronik olarak yapabililer. Adaylar elektronik başvurunun yanı sıra ayrıca alım yapılacağı ilan edilen birimlerin iletişim merkezlerine ulaşarak başvurularını yapabilirler. 

Kariyer sitesi üzerinden yayımlanan ilan için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bu noktada aşağıda verdiğimiz bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın.

İlan bağlantı adresi: https://bit.ly/2TBCs65

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir