Özel sektör İş İlanları

PTTCELL İş İlanı: PTT Merkez Müdürlüğü’nde Görevlendirmek Üzere Personel Alınıyor

PTTCELL personel alımı için kariyer siteleri üzerinden bir duyuru yayımladı. 

İlan edilen personel alım duyurusunda Ptt Merkez Müdürlüğü içerisinde pttcell mobil hat faturali ve faturasiz satış işlemlerini gerceklestirecek personel alımları olacağı duyuruldu. 

PTTCELL tarafından yayımlanan bu duyuru metni detayları ve alımlara dair bilinmesi gereken ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz. İşte o koşullar;

PTTCELL PERSONEL ALIMI

PTTCELL bünyesine yapılacak olan personel alım ilanında alımların tek bir pozisyondan olacağı bildirildi. Firma, Aktif Satış Temsilcisi kadrosu için yayımladığı duyurusunda kaç personel istihdam edeceğini açıklamadı.

İlan metnine göre adayların elekomünikasyon sektörü hakkında bilgi sahibi olması talep edilirken dikkat edilmesi gereken tüm hususları aşağıda aktarıyoruz. 

BAŞVURU ŞARTLARI

Haberimizin içeriğinde belirttiğimiz gibi söz konusu personel alım ilanları kariyer siteleri üzerinden adaylara duyuruluyor. PTTCELL tarafından bu siteler üzerinden yayımlanan personel alım ilanında başvuru koşullarına dair maddeler yer almadı. 

Ancak Kamuilanlari.com olarak bu kadro için yapılacak olan alımlarda talep edilen genel şartları sizlerle paylaşıyoruz. 

Adayların Türk vatandaşı olmak, görevini yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, güvenlik soruşturma sonuçları olumlu olmak gibi genel koşulların dışında alım yapılacak kadrolar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, ilanın yayımlandığı şehirde ikamet etmek veya edebilecek olmak, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, excel bilgisi kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak gibi şartları sağlamaları gerekiyor. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ NASIL OLACAK?

PTT Genel Merkezi’nde PTTCELL adına görev almak isteyen vatandaşlar başvurularını kurumun anlaşmalı olduğu kariyer sitesi üzerinden yapacaklar. Elektronik olarak yapılacak başvurular için adaylar aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirler. 

İlan bağlantısı: https://bit.ly/2kYK7OX

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.