Özel sektör İş İlanları

PTTCELL ve PTT HGS Bayi İçin Personel Alım İlanı: Büro Personeli Alınıyor

Kariyer siteleri üzerinde PTT iştirakleri için personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan iki ilanda PTTCELL ve PTT HGS Bayi bünyesine farklı kadrolarda personel alımı yapılacağı duyuruldu. 

Söz konusu alım ilanında yer alan açık kadrolar, bu iki PTT İştirakinin personel alım ilanına başvuruların nasıl yapılacağı ve ilanda yer alan başvuru koşulları aşağıda. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Personel alımı için ilan yayımlayan ili PTT iştiraki alım ilanlarını kariyer siteleri aracılığıyla yayımladılar. İlanda yer alan kadro detayları şu şekilde,

PTTCELL Personel Alım İlanı

PTTCELL yayımladığı personel alım ilanında tek bir kadroda alım yapacağını duyurdu. İlana göre firma Aktif Satış Temsilcisi kadrosu için alım yapacak. 

PTTCELL ilanlarına göre bu kadro için yapılacak personel alımları Bursa Ptt Merkezlerinde Pttcell Hat Satışı gerçekleştirilmek üzere yapılacak. Ayrıca yayımlanan diğer ilanda alımlar için şehir belirtilmemiş. Bu ilana farklı şehirde buluan adaylar kendileri için başvuru yapabilirler. 

PTT OTOYOL HGS ACENTESİ Personel Alım İlanı

PTT Otoyol HGS Acentesi tarafından yayımlanan personel alım ilanında alımların Büro Personeli alımı kadrosuna yapılacağı duyuruldu. 

Bu kadro için yayımlanan ilana göre alımlar Edirne için gerçekleştirilecek. 

Bu ilan için adayların bazı özel koşulları sağlamaları isteniyor. İlana göre adaylardan 10 Parmak Klavye Hızlı hesap yapabilme, Orta seviye İngilizce ve Bulgarca konuşabilmek. 

İlan Görseli

BAŞVURU ŞARTLARI

Bu iki ilan için başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken genel başvuru koşulları;

Adayların Türk vatandaşı olmak, görevini yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, güvenlik soruşturma sonuçları olumlu olmak gibi genel koşulların dışında alım yapılacak kadrolar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, ilanın yayımlandığı şehirde ikamet etmek veya edebilecek olmak, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, excel bilgisi kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak gibi şartları sağlamaları gerekiyor. 

İLANLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Haberimizin başında söz konusu alım ilanlarının kariyer siteleri üzerinden yayımlandığını bildirmiştik. Bu  ilanlara başvurular da ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden yapılacak. Adaylar başvurularını elektronik yolla firmalara bildirecekler. 

İlanlara Ulaşmak için: https://bit.ly/2vZ8zl1

Yukarıda yer alan bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın.

Personel alım ilanlarından anlık haberdar olmak için;

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir