Özel sektör İş İlanları

PTTCELL ve PTTeM Personel Alımı İçin İlan Yayımladılar

PTT iştiraki olan PTTem ve PTTCELL anlaşmalı oldukları kariyer siteleri üzerinden personel alımı yapacaklarını ilan ettiler. İlgili birimlerine yapılacak olan personel alım ilanlarında yer alan açık kadrolar, başvuru koşulları ve ilanlara başvuru sürecine dair tüm bilinmesi gerekenler aşağıda. 

PTTEM PERSONEL ALIMI

PTTeM tarafından yayımlanan personel alım ilanında iki farklı kadroda alım olacağı duyuruldu. Bilişim personeli kadrolarına yapılacak olan alımlar için yüksek maaş verilecek. Buna göre PTTeM tarafından yapılacak alımlar İOS Developer ve PHP Developer pozisyonlarına olacak. 

PTTCELL PERSONEL ALIMI

PTTCELL tarafından yayımlanan personel alım ilanınında ise tek bir kadrodan personel alımı yapılacağı açıklandı. İlan metninde açıklanan boş pozisyon ise Aktif Satış Temsilcisi olarak duyuruldu. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Bu iki kuruluş tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında belirleyici olan başvuru koşulları kadrolara göre şu şekilde,

İos Developer Kadrosu İçin;

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 3 yıl Swift ile iOS uygulama geliştirme konusunda deneyimli, Swift ile aktif olarak çalışan ve Objective-C konusunda bilgi sahibi. OOP konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, HTTP, REST, JSON teknolojileri konusunda bilgi ve deneyim sahibi, AutoLayout konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Unit test yazma konusunda bilgi sahibi, Asenkron programlama tekniklilerine hâkim, Popüler 3rd party kütüphaneleri kulanan (Firebase, Alamofire, SDWebImage, SnapKit)

PHP Devoloper Kadrosu İçin;

Bir PTT İştiraki olan PtteM A.Ş kariyer siteleri üzerinden yayımladığı bir ilan ile personel alımı yapacağını açıkladı. İki farklı pozisyonda yapılacak olan personel alım ilanın da alım yapılacak kadrolar İOS Developer ve PHP Developer olarak açıklandı. Bu iki kadro için belirlenen başvuru koşulları ise şu şekilde, PHP Devoloper Personel Alım İlanı PTTeM tarafından yayımlanan PHP Developer alım ilanına başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları şu şekilde, PHP ve MySQL ile minimum 2 yıl yazılım geliştirmiş Daha önce en az bir versiyon kontrol sistemi kullanmış (Git, SVN) OOP yaklaşımına ve MVC mimarisine oldukça hakim Mevcut takıma hızlıca adapte olacak, uyum içinde çalışabilecek Proaktif ve pozitif enerjisi yüksek, Global ölçekli e-ticaret projelerinde çalışmaya hevesli, Kendisine verilen işi dört dörtlük teslim etmeyi prensip edinmiş.

Aktif Satış Temsilcisi Kadrosu İçin;

Adayların Türk vatandaşı olmak, görevini yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, güvenlik soruşturma sonuçları olumlu olmak gibi genel koşulların dışında alım yapılacak kadrolar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, ilanın yayımlandığı şehirde ikamet etmek veya edebilecek olmak, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, excel bilgisi kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak gibi şartları sağlamaları gerekiyor.

İLAN DETAYLARI

İlanlara ilişkin tüm ayrıntılar için aşağıda siz okuyucularımıza verdiğimiz bağlantıları kullanabilirsiniz. 

PTTeM Personel alım ilanı detayları için TIKLAYINIZ

PTTCELL Personel alım ilanı detayları için TIKLAYINIZ

PTT Personel Alımlarından Sürekli Haberdar için mobil uygulamamızı telefonunuza indirin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir