Özel sektör İş İlanları

PTTeM Bilişim Personeli Kadrolarına Personel Alımı Yapıyor

PtteM Teknoloji ve Elektronik Hizmetler kariyer siteleri üzerinden yayımladığı bir duyuru ile farklı pozisyonlarda Bilişim Personeli alımı yapacağını açıkladı. Kurum tarafından açıklanan kadro ve alım detaylarına göre alımlar 4 farklı pozisyondan yapılacak. 

PTTeM yayımladığı ilanında ayrıca aşağıda yer alan kadrolara başvuruda bulunacak adayların Ankara’da bulunan kurum birimlerinde görevlendirileceğini açıkladı. 

PTTeM Personel Alım İlanı

Kariyer siteleri üzerinden yayımlanan ilan metninde alımların hangi kadrolarda yapılacağı belitildi. Buna göre PTTeM E-Ticaret Sorumlusu, PHP Developer, Sistem Yönetimi Network Sorumlusu ve .Net Devoloper pozisyonlarında personel alımları gerçekleştirecek. 

BAŞVURU KOŞULLARI

İlan edilen Bilişim Personeli kadrolarına başvuruda bulunacak adaylar kurum tarafıdan her bir kadro için ayrı ayrı belirtilen özel şartları sağlamalılar. 

Bu koşullar arasında kamu haklarından mahrum olmamak, görevini düzenli yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucu olumlu olmak. 

PTTeM adaylardan özel şartlar olarak eğitim, deneyim, sertifika, belge ve uzmanlık gibş şartların yanında mesleki özelliklerin tamamının sağlanmasını istiyor. Adayların ayrıca Çok iyi derecede Ms Office uygulamalarına hakim, Sonuç ve çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Motivasyonu yüksek, sorumluluk sahibi ve dikkatli, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için). Tercihen İngilizce bilen özelliklerine haiz olmaları talep ediliyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

PtteM Teknoloji ve Elektronik Hizmetler personel alım ilanlarına adaylar başvurularını ilanı yayımlayan kariyer sitesi üzerinden elektronik olarak yapacaklar. İlana başvuruda bulunmak isteyen adaylar aşağıda mavi renke olan bağlantı aracılığıyla ilana ulaşabilirler. 

Adaylar öncelikle verdiğimiz bağlantıyı kopyalayıp daha sonra tarayıcınıza yapıştırın daha sonra enter tuşuna basarak ilanlara ulaşın. 

İlana ulaşamk için kullanabileceğiniz bağlantı; https://goo.gl/wfCgb6

Bu tür kurumların personel alım ilanlarından sürekli haberdar olmak için bizleri takip edin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir