Özel sektör İş İlanları

PTTeM Yüksek Maaşlı Personel Alım İlanı Yayımladı

Bir PTT İştiraki olan PtteM A.Ş kariyer siteleri üzerinden yayımladığı bir ilan ile personel alımı yapacağını açıkladı. İki farklı pozisyonda yapılacak olan personel alım ilanın da alım yapılacak kadrolar İOS Developer ve PHP Developer olarak açıklandı. Bu iki kadro için belirlenen başvuru koşulları ise şu şekilde,

PHP Devoloper Personel Alım İlanı

PTTeM tarafından yayımlanan PHP Developer alım ilanına başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları şu şekilde,

PHP ve MySQL ile minimum 2 yıl yazılım geliştirmiş Daha önce en az bir versiyon kontrol sistemi kullanmış (Git, SVN) OOP yaklaşımına ve MVC mimarisine oldukça hakim Mevcut takıma hızlıca adapte olacak, uyum içinde çalışabilecek Proaktif ve pozitif enerjisi yüksek, Global ölçekli e-ticaret projelerinde çalışmaya hevesli, Kendisine verilen işi dört dörtlük teslim etmeyi prensip edinmiş, Tertipli kod geliştiren, döküman ve yorum yazmaktan kaçınmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli Ankara’da ikamet eden.

İos Developer Personel Alım İlanı

İOS Developer pozisyonuna başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken koşulları da siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz. 

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 3 yıl Swift ile iOS uygulama geliştirme konusunda deneyimli, Swift ile aktif olarak çalışan ve Objective-C konusunda bilgi sahibi. OOP konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, HTTP, REST, JSON teknolojileri konusunda bilgi ve deneyim sahibi, AutoLayout konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Unit test yazma konusunda bilgi sahibi, Asenkron programlama tekniklilerine hâkim, Popüler 3rd party kütüphaneleri kulanan (Firebase, Alamofire, SDWebImage, SnapKit), Carthage, Cocoapod gibi farklı dependency tool’larını kullanmış ve blgi sahibi, · GIT süreçlerine hâkim ve süreç içerisinde aktif olarak kullanan, Güncel Mobil Kullanıcı Deneyimi pratikleri hakkında bilgisi olan, Sketch veya PSD olarak gelen tasarımların süreçlerini yürütecek bilgi ve deneyime sahip, · Farklı ekran boyutları için düzenleme yapma konusunda yetkin, Geliştirilen Uygulamaların App store’ da yayınlanma süreçlerinde yer almış ya da bilgi sahibi.

İLAN DETAYLARI 

Söz konusu alım ilanı çok kısa bir süre içinde yayımlanmış olmasına rağmen adaylar çok büyük ilgi gösterdiler. İlana başvuru ve diğer detaylar için aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz. 

İlana başvuru için; https://goo.gl/1mVUHV (bağlantıyı kopyalayın, internet tarayıcısına yapıştırın ve enter tuşuna basın)

PTT Personel Alımlarından Sürekli Haberdar için mobil uygulamamızı telefonunuza indirin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir