Özel sektör İş İlanları

Roketsan Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu Personel Alıyor

Roketsan resmi internet sitesi üzerinden ilan ettiği çok sayıda pozisyonda personel alımı yapacağını ilan etti. Kurum tarafından yayımlanan personel alım ilanında en az lise mezunu olmak kaydıyla farklı eğitim seviyelerinden mezun adaylar arasından alımlar olacağı duyuruldu. 

Alımların mühendis ve tekniker kadrolarına yapılacağının duyurulduğu personel alım ilanında yer alan kadro bilgileri ve başvuruların nasıl yapılacağını sizlere aktarıyoruz. 

ROKETSAN PERSONEL ALIM İLANI KADROLARI

Roketsan kendisine ait internet sitesi üzerinden yayımladığı ilanında çok sayıda mühendis alımı yapacağını bildirdi. Alım yapılacak mühendislik dalları; Fizik, Bilgisayar, Havacılık Uzay, Sistem, Endüstri, Metalurji ve Malzeme, Endüstri, Makine, Mekatronik, Kimya, Elektrik Elektronik, Satınalma, Proje Yönetimi Mühendisi 

Kurum ayrıca çeşitli alanlarda tekniker ve teknisyen alımları da yapacak. Ayrıca Roketsan bünyesinde farklı alanlarda çalışmak isteyen adaylar için Genel Başvuru kadrosu bulunuyor. Bu kadro için adaylar kendilerine ait özelliklere göre başvuru yapabiliyorlar. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Adayların alım yapılacak pozisyonlar için belirlenen koşulları kurumun yayımladığı ilan üzerinden tek tek incelemeleri gerekiyor. Her alan için başvuru koşulları değişmekte. Tüm adayların sağlaması gereken koşullar ise şunlar,

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak.

BAŞVURU SÜRECİ

Roketsan personel alım ilanlarına başvuru süreci devam ediyor. Başvurular ise kurumun web sayfası üzerinden elektronik olarak gerçekleştiriliyor. Başvuruda bulunmak için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

Roketsan tarafından yayımlanan ilana ulaşmak için; https://goo.gl/KmKPns 
(Bağlantıyı kopyalayın, internet tarayıcınıza yapıştırın ve enter tuşuna basın)

Personel alım haberlerinden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir