Özel sektör İş İlanları

Roketsan Mayıs Ayı İlanları: En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapılıyor

Roketsan kendisine ait kurumsal internet sitesi üzerinden Mayıs ayında başvuru süreci devam edecek personel alım ilanlarını adaylara duyurdu. 

Roketsan İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan tüm ayrıntıları sizlere detayları ile aktarıyoruz. 

İşte söz konusu personel alım ilanında yer alan kadrolar;

ROKETSAN PERSONEL ALIM İLANI

Mayıs ayı içerisinde başvuru yapılabilecek personel alım ilanlarından olan Roketsan Personel Alım İlanında alımların büyük bir kısmı teknik personel kadrosuna yapılacak. Bu kadronun yanında ayrıca Genel Başvuru ile adaylar kendi alanlarından farklı pozisyonlar için başvuru yapabilecekler. 

Bu gelişmelerin ışığında Roketsan tarafından yayımlanan ilan metninde yer alan açık kadrolar şunlar.

Lise Mezunu Olanlar İçin; 

Meslek liselerinin; Elektrik Elektronik Kimya Teknolojisi Makine Makina ve Resim Konstrüksiyon Torna tesviye Metal İşleribölümlerinden mezun olmak,

Önlisans Mezunu Olanlar için;  

Meslek Yüksek Okullarının; Elektrik Elektronik, Kimya, Makine, Makine Ressamlığı, Mekatronik Metalurji bölümlerinden mezunu olmak,

Lisans Mezunu Olanlar için; 

Fizik, Bilgisayar, Havacılık Uzay, Sistem, Endüstri, Metalurji ve Malzeme, Endüstri, Makine, Mekatronik, Kimya, Elektrik Elektronik, Satınalma, Proje Yönetimi Mühendisi.

Genel Başvuru

Roketsan farklı alanlarda eğitim almış ve deneyim sahibi adayların başvurularını ise Genel Başvuru kapsamında alıyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

İlan edilen alım duyurusunda yer alan açık kadrolardan birisine başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken koşullar bulunuyor. Her alım ilanında olduğu gibi söz konusu koşulları sağlamayan adayların başvuruları geçersiz sayılacak. 

Roketsan İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan personel alım ilanında alımlarda en önemli koşul eğitim şartı olarak belirtilmiş. İlan edilen kadrolar için ayrı ayrı belirlenen eğitim şartı tüm adaylar tarafından sağlanmak zorunda. 

Eğitim şartını sağlayan adaylardan talep edilen diğer genel ve özel koşullar ana başlıkları ile şu şekilde;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Roketsan Personel Alım İlanı için başvuru yapacak adaylar başvurularını kurumun İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü’ne yapacaklar. Başvurular elektronik ortamda kuruma iletilecek olup başvurular için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

NOT: Bağlantıyı kopyalayın, internet tarayıcınıza yapıştırın ve enter tuşuna basın. 

İlan için; https://bit.ly/2Gz2Cl4

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir