Özel sektör İş İlanları

Şehir Hastaneleri En Az Lise Mezunu Personel ve İşçi Alım İlanları Yayımlandı

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi ve Bursa Şehir Hastanesi bünyesinde görevlendirilmek üzere çeşitli kadrolarda personel alım ilanları yayımlandı. 

Kariyer siteleri üzerinden duyurulan personel alım ilanlarında, yer alan açık kadrolar, açık kadrolar için belirlenen başvuru şartları ve başvuru şartlarını sağlayan adaylar için başvuru işlemlerine dair tüm ayrıntıları aşağıda aktarıyoruz. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi ve Bursa Şehir Hastanesi bünyesi için yayımlanan ilanlarda yer alan açık kadrolar şunlar;

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi personel alım ilanı;

Ankara Şehir Hastaneleri bünyesinde görevlendirmek üzere yayımlanan ilanlarda yer alan açık kadrolar; Kalite ve Eğitim Yöneticisi, Dezenfeksiyon Elemanı, İnsan Kaynakları ve Ön Muhasebe ile Sterilizasyon Ünitesi Elemanı. 

Bursa Şehir Hastanesi personel alım ilanı;
 
Bursa Şehir Hastanesi bünyesinde görevlendirmek üzere yayımlanan ilanlarda yer alan açık kadrolar; Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı, Radyoloji Teknikeri, Genel Başvuru, Tıbbi Raportör, Saç Ekim Hemşiresi. 

Bu iki şehir hastanesi için yayımlanan personel alım ilanlarına göre; Ankara Şehir Hastanesi için 4 kadroda alım yapılacağı ilan edilirken Bursa Şehir Hastanesi için 5 farklı kadroda personel alımı olacağı duyuruldu. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Kariyer siteleri üzerinden duyurulan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını yapmadan önce her pozisyon için belirlenen başvuru şartlarını sağlamak zorundalar. Bu koşullar kadrodan kadroya farklılık göstermekle birlikte sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

İlanlara başvuruda bulunacak adayların Türk vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması, her kadro için farklı şekilde belirlenen öğrenim şartının sağlaması, kadrolar için belirlenen mesleki koşullara haiz olunması, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucu olumlu olması, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmaması, kadrolar için ayrı ayrı belirlenen yaş aralığında olunması.

Adayların bu şartların yanında ayrıca sağlamaları gereken bazı koşullar bulunuyor. Bu koşullar ise, Hasta odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Kendisini geliştirmeye ve öğrenmeye meraklı, Planlı çalışma ve iş takibi becerileri gelişmiş, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Sorumluluk sahibi, disiplinli, sabırlı.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İki şehir hastanesi için yayımlanan personel alım ilanları kariyer siteleri üzerinden adaylara duyuruluyor. Adaylar bu ilanlara başvurularını ilanın yayımlandığı site üzerinden elektronik olarak yapacaklar. İlanlara aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden ulaşılabilir. 

Ankara ilanları; https://bit.ly/2Kaccyx

Bursa İlanları; https://bit.ly/2Z0wduW

NOT: İlanlara ulaşmak için verilen bağlantıları kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basarak adrese gidin. 

Farklı platformlar üzerinden duyurulan personel alım ilanları için bizleri takip edin. 

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir