Özel sektör İş İlanları

Şehir Hastaneleri İş İlanları: Yardım Masası, Veri Giriş ve Bilgi İşlem Personeli

Şehir Hastaneleri için beklenen personel alım ilanları kariyer siteleri ile Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanmaya başladı. 

Bu alımlara dair detaylar farklı firmalar aracılığıyla adaylara duyurulurken Kamuilanlari.com olarak şehir hastanelerine personel ilanlarını sizlerle paylaşıyoruz. 

Bu çerçevede yayımlanan ve Konya Şehir Hastaneleri için duyurulan personel alım ilanlarını sizlere aktarıyoruz. İşte alım yapılacak personel alım ilanı ve detayları sizlerle. 

ŞEHİR HASTANELERİ PERSONEL ALIMI

Konya Şehir Hastaneleri için yayımlanan personel alım ilanları kariyer sitesi üzerinden yayımlandı. Söz konusu personel alım ilanında farklı pozisyonlarda personel alımları olacağı açıklandı. İlanlara göre Konya için yapılacak alımlar şu şekilde;

Açık Kadrolar: Yardım Masası Elemanı, Sistem Uzmanı, Yardım Masası Süpervizörü, Veri Giriş Elemanı, Veri Giriş ve Kontrol Şefi, Yazılım Destek Uzmanı, Network Uzmanı, Bilgi Sistemleri Yöneticisi/Yönetmeni, Bilgi İşlem Uzmanı,

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Şehir Hastaneleri için yayımlanan personel alım ilanlarında alımlarda tecrübeli ve tecrübesiz adaylar için alımlar olacğaı açıklandı. Alım yapılacak meslek grubuna göre değişen personel alım ilanlarında yer alan o koşullar ana başlıkları ile şu şekilde;

Adayların tamamı Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, görevini düzenli ve sürekli yapmaya engel sorunu olmamak, güvenlik araştırması sonucu olumlu olmak, erkek adaylar askerlikle ilişiği olmamak gibi koşullarına haiz olmalı. 

Bu koşulların dışında adayların ayrıca her kadro için ayrı ayrı belirlenen özel şartların tamamına haiz olması gerekiyor. Bu şartların başında öğrenim şartı geliyor. Yine kadrolara göre belirlenen öğrenim şartında önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabilecekleri kadrolar bulunuyor. 

Öğrenim şartının dışında adaylardan talep edilen diper koşullar ise şu şekilde;

Sorunların çözümünde analitik düşünebilen ve pratik çözümler üretebilecek, Yazılı, sözlü ve telefonda iletişim becerileri kuvvetli, Problem çözme konusunda yetkin, müşteri odaklı, sorumluluk almaya istekli, dinamik, iletişim yeteneği ve sosyal ilişkileri güçlü, iş geliştirme kapasitesi yüksek, yeniliklere açık, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ms office programlarına hâkim, Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, sonuç odaklı, özverili ve dinamik, 

İkamet Şartı Yok: İlanda ikamet şartı bulunmuyor. Bu koşul için kullanılan ifadede ‘Konya’da ikamet eden yada edebilecek’ olan bilgisi yer alıyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Şehir Hastanelerine personel alımı için başvuru yapacak adaylar başvurularını elektronik olarak bildirecekler. Öncelikle hastanenin anlaşmalı olduğu Kariyer sitesine ulaşacak adaylar buradan ilanlara ulaşacaklar. Kendilerine uygun ilanları inceleyen adaylar başvur butonu üzerinden başvurularını tamamlayacaklar. 

İlan metni için: https://bit.ly/2LJAmQh

Yukarıda verdiğimiz bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir