Özel sektör İş İlanları

Şehir Hastanelerine En Az Lise Mezunu Hasta Taşıma ve Destek Personeli Alım İlanı Yayımlandı

Geçtiğimiz günlerde yayımlanan şehir hastaneleri personel alım ilanlarını Kamuilanlari.com olarak sizlere aktarmıştık. O ilanların yayından kaldırılmasının ardından iki yeni ilan daha yayımlandı. 

Ankara’da ve Bursa’da bulunan şehir hastaneleri bünyesinde görevlendirilmek üzere yayımlanan ilanlarda iki farklı kadroda personel alımı olacağı bilgisi verildi. Şehir Hastanelerinde çalışmak isteyen adaylara bu ilanlara dair detayları kadro kadro aktarıyoruz.

ALIM YAPILACAK KADRO BİLGİLERİ

Ankara için ilan edilen Şehir Hastanesi personel alım ilanında alımların Hasta Taşıma ve Refakat Personeli kadrosuna olacağı bilgisi verildi. Bursa için yayımlanan ilanda ise alımların Destek Personeli kadrosuna olacağı duyuruldu.

Özel şartların bulunduğu bu personel alım ilanlarını detayları ile aşağıda aktarıyoruz. 

HASTA TAŞIMA VE REFAKAT PERSONELİ

Ankara Şehir Hastanesi için yayımlanan personel alım ilanında yer alan Hasta Taşıma ve Refakat Personeli kadrosunun iş tanımı şu şekilde açıklandı. Adayların hasta ve yakınlarına yer yön tarifinde bulunmak, hastane içerisinde talep edilen ekipmanların transferinden sorumlu olmak ve sedye, tekerlikli sandalyede olan hastaları taşımak. 

Başvuru Şartları;

Bu kadro için başvuru yapacak adayların en az lise mezunu olması gerekiyor. Ancak ilanda alımların tercihen yüksekokul düzeyinden olacağı belirtilmiş. İlanda ayrıca yaş şartıda var. İlanı yayımlayan firma adayların 35 yaşından küçük olmasını istiyor. Erkek adaylar için askerlik şartının sağlanması gerektiğinin ifade edildiği ilanda yer alan diğer koşullar şunlar;

Tercihen sağlık sektörü deneyimine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, Problem çözebilme ve organizasyon yeteneğine sahip, Güler yüzlü, dinamik ve dış görünüşüne önem veren, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, dikkatli, titiz ve disiplinli, 

DESTEK PERSONELLERİ

Bursa Şehir Hastanesi’nde görevlendirmek üzere yayımlanan personel alım ilanında alımların yapılacağı Proje Destek Personeli kadrosu için yapılan iş tanımında şu ifadeler kullanıldı. Adaylar Bursa Şehir Hastanesi Labaratuvar hizmetlerinde proje yöneticisine bağlı olarak belirlenecek sorumluluk alanlarına göre, Ürün Takibi, Verimlilik Analizi ( takibi) , Cihaz Takibi görevlerini yerine getirecek. Adaylar ayrıca belirlenen formatlarda raporlamalar gerçekleştirecek. 

Başvuru Şartları;

İlana başvuru yapacak adaylar başvurularını yapmadan önce ilan edilen şartların tamamını sağlamak zorunlar. İşte o şartlar; En az 2 yıllık Ünv. Mezunu Ekip çalışmasına uygun, Analitik düşünebilen, etkin raporlama yapabilen, Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

İlanda ayrıca alımların tecrübeli yada tecrübesiz adaylar arasından yapılabileceği duyuruldu. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu personel alım ilanı için başvuru yapacak adaylar başvurularını elektronik ortamda bildirecekler. Adaylar haberimizin altında yer alan bağlantılar üzerinden ilan sayfasına ulaşacaklar. Buradan ilanın yayımlandığı siteye üye olacak adaylar başvurularını yapacaklar. 

Ankara Şehir Hastanesi ilanı için: https://bit.ly/2Or9jeV

Bursa Şehir Hastanesi ilanı için: https://bit.ly/2MzONGz

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir