Özel sektör İş İlanları

Şehir Hastanelerine En Az Lise Mezunu Personel Alımı İçin İlan Yayımlandı

Ankara ve Bursa’da bulunan şehir hastanelerine personel alımı için merakla beklenen ilk ilanlar geldi. Yayımlanan ilanlarda hem memur personel pozisyonlarına hemde işçi kadrolarına alımlar için ilanlar bulunuyor. 

Bu kapsamda yayımlanan personel alım ilanı detaylarının tamamını sizlere aktarıyoruz. 

ŞEHİR HASTANELERİNE PERSONEL ALIMI

Söz konusu alım ilanları kariyer siteleri üzerinden yayımlandı. Yayımlanan ilanlarda Ankara Bilkent Şehir Hastanesi ve Bursa Şehir Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere 6 farklı ilan yer aldı. İlanlara dair kadro bilgilerini aşağıda aktarıyoruz. 

ANKARA BİLKENT ŞEHİR HASTANESİ PERSONEL ALIMI

Ankara Bilkent Şehir Hastanelerine yapılacak olan personel alım ilanında 4 farklı pozisyonda personel alımı yapılacağı duyuruldu İlan metnine göre alımlar; Dezenfeksiyon Elemanı, Sterilizasyon Ünitesi Elemanı, İnsan Kaynakları ve Ön Muhasebe ile Sterilizasyon Ünitesi Lojistik Elemanı kadrolarına yapılacak. 

Dezenfeksiyon Elemanı kadrosu için koşullar;

Temizlik alanında tecrübe sahibi Kişiler arası iletişimi kuvvetli, Prezentabl, En az lise mezunu – Tercihen Sağlık Meslek Lisesi Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek.

Sterilizasyon Ünitesi Lojistik Elemanı kadrosu için koşullar;

Kişiler arası iletişimi kuvvetli, Prezentabl, Sağlık mezunu, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek Erkek takım arkadaşları aramanmakta.

İnsan Kaynakları ve Ön Muhasebe kadrosu için koşullar;

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İnsan Kaynakları işe alım, bordro, özlük işleri ve diğer fonksiyonlarında deneyimli, MS Office programlarına hakim Tercihen işe alım, performans yönetimi, eğitim ve geliştirme gibi temel İnsan Kaynakları süreçlerinde deneyimli Personel Özlük İşlemleri ve Bordro süreçlerinde bilgi ve deneyim sahibi İş kanunu ve İş sağlığı ve Güvenliği uygulamaların hakim MS Office uygulamalarına hakim.

Sterilizasyon Ünitesi Elemanı kadrosu için koşullar;

Kişiler arası iletişimi kuvvetli, Prezentabl, Tercihen sağlık mezunu, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek Takım arkadaşları aranmakta. 

BURSA ŞEHİR HASTANELERİ İÇİN PERSONEL ALIMI

Bursa Şehir Hastaneleri için yayımlanan ilanda 4 farklı kadro ve genel başvuru alanlarında ilanlar yayımlandı. İşte açık o kadrolar; Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı, Radyoloji Teknikeri, Tıbbi Raportör, Saç Ekim Hemşiresi, Genel Başvuru

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı kadrosu için koşullar;

Tam zamanlı kadrolu çalışacak, Tıp Fakültelerinin ilgili alanlarından mezun, Branşındaki bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Hasta memnuniyetine önem veren, Yeni mezun veya mecburi hizmetini tamamlamış.

Radyoloji Teknikeri kadrosu için koşullar;

Sağlık Meslek Lisesi Radyoloji ya da Sağlık Meslek Yüksek Okullarının Radyoloji (Tıbbi Görüntüleme Teknikleri) Bölümü mezunu, Tercihen alanında en az 1 yıl deneyim sahibi, MR, Tomografi ,X-Ray ve Mamografi konusunda tecrübeli, Radyoterapi ünitesinde çalışmış, Nükleer Tıp ünitesinde çalışmış, Sonuç ve çözüm odaklı, Hasta odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Bursa’da ikamet eden yada edebilecek olan.

Tıbbi Raportör kadrosu için koşullar;

Üniversitelerin Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümlerinden mezun, Klavyesi hızlı Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, disiplinli, sabırlı, Yoğun ve dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek. MR, Tomografi ve Ultrason raporlarını yazma konusunda deneyimli Bursa’da ikamet eden veya edebilecek.

Saç Ekim Hemşiresi kadrosu için koşullar;

Lise veya Meslek Yüksek Okulu Hemşirelik, Ameliyathane Hizmetleri veya Anestezi bölümü mezunu, Saç alımı ve ekimi alanında çalışabilecek, Saç ekimi alanında ileriye dönük kariyer planı olan, Kendisini geliştirmeye ve öğrenmeye meraklı, Planlı çalışma ve iş takibi becerileri gelişmiş, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Saç ekimi tecrübesi olan.

Genel Başvuru için Açıklamalar Bu iş ilanı,

Burtom Sağlık Grubu’na bağlı (Bursa Mudanya, Bursa-İnegöl, Bursa-Gemlik, Bursa-M.K.Paşa, Samsun, Balıkesir-Edremit, Kocaeli, Manisa, Eskişehir, Bilecik) tüm şubelerimiz için bir genel başvuru ilanıdır. Uygun pozisyon oluşması durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK

Söz konusu personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden elektronik olarak yapacaklar. 

İlana başvurular için adaylar öncelikle ilanın yayımlandığı kariyer sitesine üye olacaklar. Daha sonra alımlar için yayımlanan ilan metnine ulaşacak olan adaylar kendilerine uygun pozisyonlara üyelikleri aracılığıyla başvurularını yapacaklar. 

İlanlara ulaşamak için;

Ankara ilanları; https://bit.ly/2Kaccyx

Bursa İlanları; https://bit.ly/2Z0wduW

NOT: İlanlara ulaşmak için verilen bağlantıları kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basarak adrese gidin. 

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir