Özel sektör İş İlanları

Şehir Hastanelerine Personel Alımı: Veri Giriş Elemanı

Şehir hastanelerine personel alımları için yeni bir ilan yayımlandı. Yayımlanan personel alım ilanında Konya Şehir Hastanesi bünyesine personel alımı olacağı duyuruldu. 

Kariyer siteleri üzerinden yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolar, ilana başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken başvuru şartları ve ilana başvuruların nasıl olacağına dair detayları sizlere aktarıyoruz. İşte adaylara yayımlanan personel alım ilanı ve detayları.

ŞEHİR HASTANELERİNE PERSONEL ALIMI

Konya Şehir Hastanesi için yayımlanan personel alım ilanında önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından Veri Giriş Personeli alımı yapılacağı ilan edildi. 

Alım ilanında bu kadro için kaç personel alımı yapılacağı hakkında bilgi verilmezken ilana tecrübeli ve tecrübesiz adayların başvuru yapabileceği bildirildi. Peki ilanda yer alan diğer koşullar neler? İşte yayımlanan o başvuru koşulları;

İLANA KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

Söz konusu personel alım ilanına başvuru yapmak isteyen adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları bulunuyor. Bu başvuru koşulları her aday için ortak olan Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, güvenlik soruşturması sonucu olumlu olmak ve görevini yapmaya engel sağlık sorunu olmamak şeklinde ilan edildi. 

Bu başvuru koşullarının yanı sıra ayrıca alım yapılacak kadro için belirlenen  özel şartların da sağlanması gerekiyor. İşte ilan metninde yer alan o başvuru koşulları;

İlan metninde yer alan açıklama

Konya Şehir Hastanesi Projemiz için ; Tercihen Üniversitelerin Ön lisans/Lisans bölümlerinden mezun, Tercihen Üniversitelerin tıbbi sekreterlik bölümlerinden mezun, Konusunda tecrübe sahibi, HBYS otomasyonu kullanmış ya da eğitimini almış, Hastanelerde poliklinik, yatan ve hasta tedavi hizmetleri konusunda deneyim sahibi, Disiplinli, dikkatli, sistemli ve titiz çalışmayı ilke edinen, İletişim ve ilişki yönetiminde başarılı, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, görünümüne özen gösteren, Vardiya ve rotasyon sisteminde çalışabilecek, Konya’da ikamet eden. ‘’Veri Giriş Elemanı’’ aramaktayız.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını elektronik olarak yapacaklar. Başvurular ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden yapılacak. Adaylar başvurular için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirler. 

İlan metni için: https://bit.ly/2Y3VV4H (Yanda verdiğimiz bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın)

İŞKUR’da yayımlanan ilan için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir