Özel sektör İş İlanları

Şehir Şehir Kadro Kadro Yeşilay Cemiyeti Personel Alım İlanı

Yeşilay Cemiyeti tarafından yayımlanan personel alım ilanları çok sayıda aday tarafından yakından takip edilen alımlardan. 

Bu alımlar vakfın Türkiye geneli farklı şehirlerde bulunan birimlerine yapılırken başvurular her bir kadro için ayrı ayrı belirlenen başvuru şartlarına göre yapılıyor. 

Bu çerçevede çok kısa bir süre önce personel alım ilanında güncelleme yapan Yeşilay Cemiyeti’nin ilanında yer alan kadroları bir bir siz ziyaretçilerimiz için derledik. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR 

Yeşilay Cemiyetini personel alımlarına dair bilgileri adaylara anlaşmalı olduğu kariyer sitesi üzerinden adaylara duyuruyor. 

Bu site üzerinden ilan edilen alımlara göre Yeşilay Cemiyeti, Ekim ayı içerisinde çeşitli meslek alanlarından personel alımları yapacak. Bu alımlar için öne çıkan belirleyici koşul ise öğrenim şartı. 

9 farklı kadro için yayımlanan personel alımlarında dikkat çeken bir diğer detay ise ilanda bazı kadroların İngilizce ilan edildimesi 

9 Kadroda İlanlar

Söz konusu personel alım ilanlarında yer alan 9 farklı kadronun bir bölümü Türkçe, 3 tanesi ise İngilizce ilan edildi. Kadrolara dair kontenjan bilgileri ve alım yapılacak kadroların listesi şöyle;

Açık Kadrolar: Yazılım Geliştirme Yöneticisi, Performans ve Ücret Yöneticisi, Yetenek Yönetimi Yöneticisi, Çalışan İlişkileri Süreç Sorumlusu, İnsan Kaynakları Asistanı, İşe Alım Yöneticisi

İngilizce olarak duyurulan kadrolar ise şunlar: Project Supervisor, Project Specialist, Foreign Relations, Responsible

BAŞVURU KOŞULLARI

Yeşilay Cemiyeti bünyesinde çalışacak personellerin hem vakıf bünyesinde görevlendirmek için belirlenen genel koşulları hemde her kadro için mesleki yeterliliklere göre ilan edilen şartları sağlamalarını istiyor. 

Bu alımlarda adaylara duyurulan o başvuru şartları ise şunlar;

Vakıf bünyesinde çalışacak adayların Türk vatandaşı olması isteniyor. Bunun yanında alımlarda en belirleyici koşul ise öğrenim şartı. Yeşilay kadrolara göre belirlediği eğitim ve bölüm şartının sağlanmasını talep ediyor. Bunun yanında adayların bazı kadrolar için belirli bir süre deneyimli olması gerekiyor. Bu şartların dışında Yeşilay ilanına askerlikle ilişiği olmayanlar, görevine engel sağlık sorunu bulunmayanlar, talep edilen sertifikaları bulunan adaylar ve güvenlik soruşturması sonucu olumlu olan adaylar başvuru yapabilir. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Yeşilay personel alım ilanı başvuruları için adayların vakfın anlaşmalı olduğu kariyer sitesine üye olmaları gerekiyor. Üyeliği bulunan adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden Yeşilay ilanlarına ulaşabilir ve elektronik başvuru yapabirler. 

Yeşilay ilanı için;

Vakıflar, kamu kurumları ve özel sektör ilanları için uygulamamızı telefonunuza indirin.

Android Mobil Uygulamamız için TIKLAYINIZ

İOS Mobil Uygulamamız için TIKLAYINIZ

Memur alım ilanları diğer adaylar incelemek için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir