Özel sektör İş İlanları

Sosyal Hizmet Personeli, Halka İlişkiler ve Diğer Kadrolar: Yeşilay İş İlanları

Yeşilay Cemiyeti kariyer sitelerinden ilan ettiği personel alımlarına dair son güncellemesini yayımladı. 

Kurum tarafından yayımlanan personel alım ilanında çok çeşitli kadrolardan personel alımı olacağı duyuruldu. İlanda yer alan açık kadrolar, başvuru detayları ve diğer bilinmesi gerekenleri sizlerle paylaşıyoruz. 

Eylül ayı Yeşilay Cemiyeti personel alım ilanı.

YEŞİLAY CEMİYETİ PERSONEL ALIMI

Yeşilay Cemiyeti tarafından yayımlanan personel alım ilanı incelendiğinde kurumun bazı kadrolar için çok sayıda personel alımı yapacağı gözüküyor. 

İlan metinlerinde yer alan bilgilere en fazla alım yapılacak kadrolar sırasıyla şu şekilde oldu.

* Halkla İlişkiler Uzmanı

* Klinik Uzmanı

* Sosyal Hizmet Uzmanı

Bu kadrolara ek olarak Yeşilay Cemiyeti ayrıca aşağıda yer alan kadrolarda personel alımları yapacak. İlanda yer alan diğer kadrolar;  Kurumsal İletişim Süreç Yöneticisi, Bilimsel Çalışmalar Süpervizörü, Kurumsal İşbirlikleri Uzmanı, Eğitim Uzmanı, 

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Yeşilay Cemiyeti yukarıda yer alan kadrolar için ayrı ayrı başvuru şartları belirledi. 

Bu başvuru şartları alım yapılacak kadronun gerekliliklerine göre belirlenirken ilan edilen edilen şartların sağlanmaması durumunda başvuruların geçersiz sayılacağı bildirildi.

Bu çerçevede ilan metinlerinde yer alan bilgilere göre kurum tarafından talep edilen şartlar şunlar;

Yeşilay ilanları için adayların Türk vatandaşı olması. Bunun yanında tüm kadrolar için ortak olarak talep edilen diğer koşul vatandaşların medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmaları. Alım yapılacak kadrolara göre belirlenen başvuru şartlarına dair ise şu koşullar bulunuyor. 

Her pozisyon için ayrı ayrı belirlenen öğrenim şartını karşılamak, kadrolar için talep edilen özel mesleki koşulların sağlanması. Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulmak, görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi koşullara haiz olunması.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Yeşilay Cemiyeti personel alımları için adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden başvuru kılavuzlarına ulaşacaklar. Bu sayfa üzerinde yer alan başvuru şartlarını inceleyecek adaylar koşullara haiz olmaları halinde sayfada yer alan başvur butonu ile başvurularını tamamlayacaklar. Başvurular internet üzerinden elektronik olarak yapılacak. 

İlan metinleri için: https://bit.ly/2ZaeK33

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir