Özel sektör İş İlanları

Tecrübeli ve Tecrübesiz Adaylar İçin Gişe Personeli Banko Görevlisi Alım İlanları

Bankalar, kadrolarında personel açığı bulunan banka şubelerine personel alımı için ilanlar yayımlıyorlar. 

Bankalar tarafından yayımlanan bu personel alım ilanlarda çok çeşitli bankacılık sektörü kadrolarından alımlara olacağı duyuruluyor. 

Türkiye geneli farklı il ve ilçelerde bulunana bankalar için yayımlanan bu personel alım ilanlarında yer alan açık kadrolardan ve adayların yakından takip pozisyonlardan bir tanesi de Banko Görevlisi.

GİŞE PERSONELİ – BANKO GÖREVLİSİ İLANLARI

Banko Görevlisi personel alımı için yayımlanan duyurularda, bu kadrolara alınacak olan personellerin tahsilat işlemleri, çek senet işlemleri, müşterilerin para yatırma çekme ve kredi işlemleri gibi sorumluluklar üstelenecek. 

Gişe Personeli kadroları için yayımlanan bu ilanlar, kariyer siteleri üzerinden adaylara duyuruluyor. Bu siteler üzerinden ilan yayımlayan bankalar ise şunlar.

ALIM YAPACAK BANKALAR

Gişe Personeli kadroları için personel alım ilanı yayımlayan bankaların listesi şu şekilde,

Creditwest Bank, Alternatif Bank, Fibabanka, Akbank, Burgan Bank, Türkiye Ekonomi Bankası, Aktif Yatırım Bankası.

BAŞVURU KOŞULLARI

Yukarıda yer alan bankalar tarafından ilan edilen personel alımlarına başvuruda bulunmak için adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları bulunuyor. 

Bu başvuru koşullarında en önemli koşul ise öğrenim şartı. Öğrenim şartı için çoğu banka üniversite mezunu adaylardan alım yapacağını ilan ediyor. İlanlara göre önlisans ve lisans mezunu adaylar için yayımlanan ilanlarda zaman zaman lise mezunu adaylar için sadece birkaç banka ilan yayımlıyorlar. 

Öğrenim Şartının yanında sağlanması gereken diğer başvuru koşulları şunlar;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, bankaların her bir kadro için ayrı ayrı belirlediği tüm özel şartları sağlamak (bu koşul bankadan banka değişiyor), Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olan, Analitik düşünce yapısına sahip ve dikkatli, Ekip çalışması ve koordinasyon becerisi kuvvetli, Dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek ve İletişim yeteneği kuvvetli, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetine önem vermek.

Ayrıca ilanlar için erkek adayların askerlik görevini yapmış olmaları, yapmış sayılmaları veya belirli bir süre tecilli olmaları gerekiyor. 

İLANLARA BAŞVURU İŞLEMLERİ

Banka personeli alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden yapacaklar. Başvurular elektronik ortamda yapılacak olup aşağıda ki bağlantı kullanılabilir.

Banka Şubeleri için Gişe Personeli İlanları için: https://bit.ly/2NCip8j

Bağlantıyı kopyalayın ve internet satırına yapıştırın. Ardından o adrese git diyerek ilana ulaşabilirsiniz. 

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir