Özel sektör İş İlanları

Teknosa İş İlanları: 31 Farklı Pozisyonda Personel Eleman Alımı Yapılıyor

Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş. Kariyer siteleri üzerinden kadrolarında personel açığı bulunan şubelerine personel alımı yapacağını ilan etti. 

Teknosa tarafından yayımlanan personel alım ilanında 31 farklı iş ilanı yayımlandı. 

İlanlarda yer alan açık kadroları ve genel başvuru koşullarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

AÇIK KADROLAR

Teknosa tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolar;

Mağaza Satış Danışmanı, Sistem Analisti, Sistem Destek Elemanı, İklimsa Satış Yöneticisi, Lise Stajyer, Sistem Uzmanı, Ağ Uzmanı, Kategori Uzmanı, Kategori Yöneticisi, Pazarlama İletişimi Müdür Yardımcısı, Teknosacell Sorumlusu, İç Denetim Uzmanı, Depo Elemanı.İLANLARA BAŞVURU KOŞULLARI

Yayımlanan personel alım ilanları için belirlenen başvuru koşullarını ana başlıkları halinde sizlere aktarıyoruz. 

En az lise mezunu veya üniversite mezunu, Teknolojik ürünler konusunda bilgili veya araştırmaya meraklı, Tercihen perakendecilik ve teknolojik ürün satışı konusunda deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için).

Bu koşulların dışında adayların ayrıca her bir kadro için belirlenen özel şartların sağlamaları gerekiyor. Bu başvuru şartları öğrenim, deneyim, sertifika ve mesleki alanda olabilir.

BAŞVURU SÜRECİ

Teknosa tarafından kariyer siteleri üzerinden yayımlanan personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden yapabilirler. Başvurular elektronik ortamdan form gönderilmesi usulü ile yapılacak. 

İlan için kullanabileceğiniz bağlantı: https://bit.ly/2ULqKoo

Yukarıda yer alan bağlantıyı tamamen kopyalayın daha sonra internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir