Özel sektör İş İlanları

THK ve THY Farklı Kadrolarda Personel Alımı Yapıyorlar

Özel sektör firmaları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını siz okuyucularımıza belirli aralıklarla aktarıyoruz. Bu haberimizde de siz okuyucularımıza havacılık sektöründe faaliyet gösteren iki farklı kurumun üç farklı ilanını aktarıyoruz. 

THY İDARİ VE TEKNİK PERSONEL ALIM İLANI

Türk Hava Yolları bünyesinde personel açığı bulunan İdari ve Teknik Destek Departmanına personel alımı yapcağını duyurdu. İlana göre THY çok sayıda pozisyonda alım yapacak ve bu alımlarda her kadro için özel koşullar talep ediyor. Kurum yayımladığı ilanında alım yapacağı kadroları şu şekilde açıkladı.

WEB ön Yüz Geliştirme Uzmanı, İş Zekası Ön Yüz Geliştirme ve Raporlama Uzmanı, SAP FI TRM Fonksiyonel Danışmanı, Veri Ambarı, Veri Analitiği ve Büyük Veri Uzmanı, Windows Administrator, Yazılım Uzmanı ve Exchange Administrator.

THK PERSONEL ALIM İLANI

Türk Hava Kurumu uzun süredir personel alım ilanı yayımlamıyordu. Kurum Şubat ayı ortalarında yayımladığı ilanında kısa süre önce güncellemeye gitti. THK yayımladığı personel alım ilanında iki pozisyonda personel alımı yapacağını açıkladı. 

Türk Hava Kurumu (THK) kariyer siteleri üzerinden yayımladığı ilanında Avukat ve Makine Teknikeri alımı yapacağını duyurdu.

THY ENGELLİ BÜRO MEMURU ALIMI

Türk Hava Yolları da bu kapsamda bir personel alım ilanı yayımlayarak engelli Büro Memuru alımı yapacağını duyurdu. İlana başvuru yapacak adayların ise sağlamaları gereken bazı başvuru koşulları bulunuyor. 

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Türk Hava Kurumu (THK) ve Türk Hava Yolları (THY) tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken bazı koşullar bulunuyor. Ayrıca ilanlara başvurular için adayların yapmaları gereken bazı işlemler mevcut.

Başvurulara dair tüm bu detaylar için;

Türk Hava Kurumu (THK) personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Türk Hava Yolları (THY) personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Türk Hava Yolları (THY) (Engelli Kadro) personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Personel Alım İlanlarından Haberdar Olmak için uygulamamızı telefonunuza indirin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir