Özel sektör İş İlanları

THY İdari ve Teknik Personel Departmanına Personel Alımı Yapıyor

Türk Hava Yolları (THY) kendisine ait resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapacağını açıkladı. THY tarafından yayımlanan ilana ilişkin tüm ayrıntıları sizlere aktarıyoruz. 

THY PERSONEL ALIM İLANI

Türk Hava Yolları (THY) İdari ve Teknik Personel alım ilanında 6 farklı pozisyonda personel alımı yapacağını açıkladı. İlan metninde yer alan açık kadrolar arasında WEB ön Yüz Geliştirme Uzmanı, İş Zekası Ön Yüz Geliştirme ve Raporlama Uzmanı, SAP FI TRM Fonksiyonel Danışmanı, Veri Ambarı, Veri Analitiği ve Büyük Veri Uzmanı, Windows Administrator, Yazılım Uzmanı ve Exchange Administrator pozisyonları yer alıyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

THY personel alım ilanına başvuruda bulunacak adayların her bir kadro için ayrı ayrı belirlenen başvuru koşullarını sağlamaları gerekiyor. Ancak her kadro için ortak bazı koşullar bulunuyor. Söz konusu bu ortak koşulları sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

İlanda yer alan özel koşullara ise haberimizin altında yer alan bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz. 

T.C. vatandaşı olmak, 01.01.1981 tarihi ve sonrasında doğmuş olmak, Adli Sicil ve Adli Sicil Arşiv Kaydı bulunmamak, Daha önce THY A.O. veya diğer kuruluşlardaki görevlerinden disiplinsizlik nedeni ile ayrılmamış olmak, Erkek adaylar için; askerliğini yapmış, askerlikten muaf veya askerliği 1 yıl tecilli olmak, Müşterinin ihtiyaçlarını anlayıp gereksinimleri belirlemek, kurumdaki çeşitli kaynaklardan edindiği bilgileri keşfedip sentezlemek, detaylı analiz yapmak, çözüm önerileri sunmak, Analiz dokümanları hazırlamak, Detaylı proje planlarının oluşturulmasını sağlamak, Tüm proje paydaşları ile iletişimi planlamak ve iletişimin eksiksiz gerçekleşmesini sağlamak, periyodik statü raporlarını yayımlamak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

THY personel alım ilanlarına başvurular kurumun kendisine ait web sayfası üzerinden elektronik olarak yapılıyor. Adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilan metinlerine ulaşabilir ve başvuru şartlarını sağladıkları kadrolara başvuruda bulunabilirler. 

İlana ulaşmak için;  https://goo.gl/fv5GXH  (Bağlantı adresini kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın)

Personel Alım İlanlarından Haberdar Olmak için uygulamamızı telefonunuza indirin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir