Özel sektör İş İlanları

THY İŞKUR Aracılığıyla Engelli 49 Büro Memuru Alım İlanı Yayımladı

Türkiye İş Kurumu üzerinden çok sayıda personel alım ilanı yayımlanıyor. Bu alımlar arasında normal vatandaşlar için çok sayıda alım ilanı bulunurken engelli, terörle mücadelede yaralanan ve eski hükümlü adayların da başvuru yapabilecekleri çok sayıda kadro bulunuyor. 

Türk Hava Yolları da bu kapsamda bir personel alım ilanı yayımlayarak engelli Büro Memuru alımı yapacağını duyurdu. Söz konusu alım ilanında yer alan detayları ile ilana başvuru koşullarını haberimizde sizlere aktarıyoruz. 

THY ENGELLİ BÜRO MEMURU ALIM İLANI

Türk Hava Yolları tarafından İŞKUR üzerinden yayımlanan Büro Memuru alım ilanına en az lise mezunu olan engelli adaylar başvuruda bulunabilecek. İlana 18 yaşından büyük adaylar ile 45 yaşından küçük adayların başvuruları kabul edilecek. THY söz konusu alımlara dair yapmış olduğu açıklamasında şu ifadeleri kullandı. ”Bağlı bulunduğu ünite tarafından yürütülen faaliyetlerin gerektirdiği yazışma, haberleşme, dosyalama ve arşivleme işlerinin yürütülmesi işlerini yapabilecek engelli personel aramaktayız.” Ayrıca ilana başvuru yapan ve başvurusu kabul edilen adaylar İstanbul’da görevlendirilecekler.

İLANA BAŞVURULAR

Söz konusu alım ilanına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklar. Ancak THY başvuru bölümüne bir not bırakarak şu açıklamada bulundu. ”İnternetten başvuru yapan adayların başvur butonuna tıkladıktan sonra işveren ile irtibata geçmesi gerekmektedir”

İlana ulaşmak için; İŞKUR Açık İş İlanları sayfası üzerinden 00004850787 ilan numarası ile ilana ulaşabilirler.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir