Özel sektör İş İlanları

TRT Personel Alımı Yapacağını İlan Etti! Açık Kadrolar, Başvuru Şartları

TRT’nin kariyer sayfası üzerinde yayımlanan bir duyuru ile personel alımı yapılacağı açıklandı. 

Hem İngilizce hemde Türkçe ilan edilen personel alımları ile ilgili olarak tüm bilinmesi gereken detayları sizlerle paylaşıyoruz. 

TRT personel alım ilanın yapılacağı açık kadrolar, alım yapılacak kadrolar için abşvuru şartlarıi ilanlara başvuruların nasıl yapılacağına ilişkin detaylar ve diğer tüm ayrıntıları sizlere açıklıyoruz. 

TRT PERSONEL ALIM İLANLARI

Geniş faaliyet alanı bulunan TRT kadrosunda eksik bulunan birimlerine yapacağı personel alım ilanlarını kariyer sayfası üzerinden adaylara duyuruyor. 

Çeşitli meslek grupları için yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolar şunlar;

Türkçe İlan Edilen Alımlar

İngest Operatörü, Reklam Satış Yöneticisi, Kıdemli Reklam Satış Yöneticisi, Teknik Yönetmen, Yayın Sistem Nöbetçisi, SNG ve 4.5G Koordinasyon Personeli, İşletmen Bakım Personeli, 

İngilizce İlan Edilen Kadrolar

IT System Support Specialist, IT Service Desk Specialist, Transmission Controller, IT Network/Security Specialist, Media Manager / Archivist, Sound Mixer, Playout Operator, Lighting/ Camera Control Operator (TRT World/Arabi), Floor Manager (TRT Arabi & TRT World), VIZRT Operator (TRT Arabi & TRT World), HR Trainee, Craft Editor, Satellite Desk Operator

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

TRT tarafından ilan edilen personel alım ilanları için başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken genel başvuru koşulları şu şekilde;

Kurum tarafından ilan edilecek birimlerin bulunduğu şehirlerde ikamet eden veya edebilecek olan, talep edilen eğitim düzeyinden ve bölümlerden mezun olmak, talep edilen mesleki özellikleri sağlamak, görevine engel sağlık sorunu olmamak.

İletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına yatkın, analitik ve çözüm odaklı bakış açısına sahip, Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, takım çalışmasına önem veren ve esnek çalışma sistemine uygun ve sorumluluk alabilen, Erkek adaylar için askerlik süresini tamamlamış veya makul süreli olarak tecil edilmiş olan.

Bu başvuru koşullarına ek adayların her bir kadro için ayrı ayrı belirlenen ve ilan metinlerinde yer alan özel koşulların tamamına haiz olmaları gerekiyor. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

İlan edilen açık kadrolar için başvuru süreçleri devam etmekte. Ancak adayların kadrodan kadroya değişen son başvuru tarihlerine dikkat etmeleri gerekiyor. 

Bu bilgiler ışığında ilana başvuruda bulunacak adaylar başvurularını TRT’nin kariyer sayfası üzerinden elektronik olarak yapabilirler. 

İlanlara ulaşmak için bağlantı adresi: https://bit.ly/31Or89O

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir