Özel sektör İş İlanları

Türk Eğitim Vakfı İş İlanları: Bağış Kabul, Tahsilat ve Muhasebe Personeli

Türk Eğitim Vakfı kariyer siteleri üzerinden personel alım ilanı yayımladı. 

3 farklı pozisyon için personel alımı yapacağını ilan eden vakfın yayımladığı ilanlarda yer alan açık kadrolar, kadrolara göre ayrı ayrı belirlenen başvuru koşulları ile ilana başvuruda bulunacak adayların yapmaları gereken işlemlerin sıralamasını sizlere aktarıyoruz. 

TEV PERSONEL ALIM İLANI

Türk Eğitim Vakfı tarafından kariyer siteleri üzerinden yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolar şunlar; Bağış Kabul Sorumlusu, Raporlama ve Tahsilat Uzmanı ve TEVİTOL Muhasebe Uzmanı.

TEV PERSONEL ALIM İLANI BAŞVURU KOŞULLARI

Yukarıda alım yapılacağı ilan edilen pozisyonlar için başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken koşulları kadrolara göre aktarıyoruz. 

Raporlama ve Tahsilat Uzmanı

Bu kadro için belirlenen başvuru koşullarında yer alan öğrenim şartı; Tercihen Üniversitelerin Emlak ve Emlak Yönetimi, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Tapu ve Kadastro, Maliye veya Ekonometri bölümlerinden mezun olmak.

İlanda ayrıca adaylardan bankaların risk izleme, kredi takip veya tahsilat bölümlerinde, hukuk bürolarında, Varlık Yönetim ve şirketlerinin tahsilat alanında en az 2 yıl iş deneyimi sahibi olmaları isteniyor.

Diğer Koşullar; İnsan ilişkilerinde başarılı, sonuç odaklı, analitik düşünebilen ve problem çözme becerisi gelişmiş, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Vakıf değerlerini özümseyerek uzun yıllar çalışmayı hedefleyen, Finansal operasyon bilgisi olan, Tercihen ERP (Microsoft Dynamics AX) kullanmış, Excel başta olmak üzere Power Point ve MS office uygulamalarını ileri seviyede hakim ve kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Aktif araç kullanabilen.

Bağış Kabul Sorumlusu

TEV tarafından yayımlanan bu ilana başvuru yapacak adayların en az lise mezunu olmaları isteniyor. İlanda yer alan diğer başvuru koşulları ise şunlar;

Uzun süreli çalışmayı hedefleyen, İletişim ve ikna becerisi yüksek, çözüm üretebilen, Sürücü Belgesine sahip, aktif araç kullanan ve seyahat engeli bulunmayan, MS Office uygulamalarına hâkim, Bay veya bayan (erkek adaylar için askerlik yükümlülüğü bulunmayan), Hafta sonu ve hafta içi esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,

Muhasebe Uzmanı

Muhasebe Uzmanı kadrosu için adayların Üniversitelerin İşletme, İktisat, Muhasebe, Kamu Yönetimi, Maliye bölümlerinden mezun olma şartnı sağlamaları gerekiyor. İlanda ayrıca 5 yıl tecrübe şartı var. İlanda yer alan diğer koşullar; SMMM belgesine sahip, Tercihen okul muhasebesinde çalışmış, Tercihen Microsoft Dynamics AX (Erp) programını kullanabilen, Evrak işleyişinde gerekli özen ve takibi yapabilecek,

BAŞVURU SÜRECİ

TEV personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden yapacaklar. İlana başvurular elektronik olacak yapılacak. 

İlana ulaşmak isteyen adaylar parantez içinde yer alan bağlantıyı (https://bit.ly/2DuvOHQ) kullanabilirler. Bu bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir