Özel sektör İş İlanları

Türk Eğitim Vakfı Öğretmen, Bağış Kabul Personeli ve Aidat Takip Personeli Alıyor

Türk Eğitim Vakfı (TEV) 2019 yılı Temmuz ayı personel alım ilanı yayımlandı. 

Yayımlanan ilanda vakfın 8 farklı pozisyonda personel alımı yapacağı ilan edilirken alımların 3 şehirde olacağı belirtildi. Kocaeli, Denizli ve İstanbul’da bulunan vakıf birimlerine yapılacak personel alımlarına dair ayrıntılar şu şekilde. 

TEV PERSONEL ALIM İLANI

Türkiye Eğitim Vakfı tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolar arasında lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar için ilanlar yer alıyor. 

Bu ilanlarda yer alan 8 açık kadro ise şu şekilde;

Bina Yönetimi ve Aidat Takip Sorumlusu, Bağış Kabul Sorumlusu, Okul Müdür Yardımcısı, İngilizce Öğretmeni, Metamatik Öğretmeni, Fizik Öğretmeni, Dijital İletişim Yöneticisi ve Saha Bağış Kabul Sorumlusu.

BAŞVURU ŞARTLARI

Yukarıda yer alan her kadro için vakıf farklı başvuru şartları talep ediyor. Bu şartlardan bazıları şunlar. 

İlgili öğrenim seviyesinden mezun olmak, kadroya göre lise, önlisans veya lisans mezunu olmak, bazı kadrolar için belirtilen sürelerde deneyim sahibi olmak, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek olmak, İnsan ilişkilerinde başarılı, sonuç odaklı, analitik düşünebilen ve problem çözme becerisi gelişmiş, olmak, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olmak, Seyahat engeli bulunmayan ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Başvurular ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden elektronik olarak yapılacak. Başvuruda bulunacak adaylar aşağıda yer alan bağlantı metni üzerinden ilanlara ulaşabilirler. 

İlan metni için: https://bit.ly/2DuvOHQ (Kırmızı olarak verdiğimiz bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın)

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir