Özel sektör İş İlanları

Türk Eğitim Vakfı Personel İlanı: Bağış Kabul Sorumlusu ve Tahsilat Sorumlusu

Türk Eğitim Vakfı (TEV) farklı kadrolar için personel alımı yapacağını duyurdu. 

Vakfın anlaşmalı olduğu kariyer sitesi üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında çeşitli kadrolar için alımlar yapılacak.

TÜRK EĞİTİM VAKFI PERSONEL ALIM İLANI

Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet alanı bulunan Türk Eğitim Vakfı bu şehirlerde yer alan birimlerinin personel açığını gidermeyi amaçlıyor. Bu kapsamda personel alım ilanı yayımlayan kurum Kocaeli, İstanbul, Adana’da bulunan birimlerine personel alımı yapacak.

Bu alımlarda Bağış Kabul Sorumlusu, Saha Bağış Kabul Sorumlusu, Dijital İletişim Yöneticisi, Emlak Raporlama ve Tahsilat Sorumlusu kadrolarına personel alımları olacak. Bu kadrolara ek eğitim alanında personel alımı yapacak olan TEV Okul Müdür Yardımcısı ile Matematik Öğretmeni, Fizik Öğretmeni, İngilizce öğretmeni pozisyonlarında alım yapacak. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Yukarıda ilan edilen açık kadrolar için başvuru işlemleri elektronik ortamda yapılacak. Adaylar öncelikle vakfın anlaşmalı olduğu kariyer sitesine üye olacaklar. Üyelik işlemlerini tamamlayan adaylar daha sonra aşağıda yer alan bağlantı üzerinden başvurularını elektronik ortamdan yapacaklar. 

BAŞVURU KOŞULLARI NELER?

Açıklanan farklı kadrolarda ki öğretmen ve diğer pozisyonlar için Türk Eğitim Vakfı çeşitli başvuru koşulları belirledi. Bu başvuru koşullarının adaylar tarafından sağlanması durumunda başvuruların değerlendirileceğini ifade eden TEV genel olarak şu koşulların adaylarda haiz olmasını istiyor. 

Öğrenim şartını karşılamak, Uzun süreli çalışmayı hedefleyen, • İletişim ve ikna becerisi yüksek, çözüm üretebilen, • Motivasyonu yüksek ve sonuç odaklı çalışabilecek, • Diksiyonu düzgün ve takım çalışmasına yatkın, • Hızlı ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, • Ms Office programlarını aktif kullanabilen, • Analitik düşünce ve iletişim becerisine sahip, • Sürücü Belgesine sahip, aktif araç kullanan ve seyahat engeli bulunmayan, • Hafta sonu ve hafta içi esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,

BAŞVURU SÜRECİ

TEV personel alım ilanlarına başvuru süreci başlamış durumda. Bazı ilanlar kısa süre önce yayımlanmasına rağmen bazı kadrolar için 2 haftadır başvuru toplanıyor. Bu kapsamda bu pozisyonlar için başvuru yapacak adayların başvurularını en kısa sürede tamamlamasında fayda var. 

İlana ulaşmak isteyen adaylar parantez içinde yer alan bağlantıyı (https://bit.ly/2DuvOHQ) kullanabilirler.

NOT: Bu bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir