Özel sektör İş İlanları

Türk Hava Yolları (THY) En Az Lise Mezunu 75 Personel Alım İlanı Yayımladı

Türk Hava Yolları (THY) bünyesine personel alımı yapılmaya devam ediyor. Yeni havalimanına geçilmesinin ardından bazı pozisyonlarda personel açığı bulunduğunu ilan eden kurum yayımladığı yeni ilan ile bu eksiğini gidermeyi amaçlıyor. 

THY tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolar, ilan için belirlenen başvuru koşulları ve ilana nasıl başvuru yapılacağı detayları sizlerle. 

THY İŞKUR DESTEKLİ PERSONEL ALIMI YAPIYOR

Türk Hava Yolları, Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladığı personel alım ilanında alımların Uçak Bakım Teknisyeni (Gövde-Motor) kadrosuna yapılacağını ilan etti. Bu kadro için görev tanımı yayımlayan THY alım yapılacak personellerin hangi görevlendirme için kullanılacağını açıkladı.

İş Tanımı: Uçuş öncesi ve uçuş sonrası uçak ve diğer ekipmanların bakım, onarım ve hazırlık işlemlerinde görev alacak teknik personeller alınacaktır.

BAŞVURU KOŞULLARI

Türk Hava Yolları tarafından ilan edilen Uçak Bakım Teknisyeni (gövde-Motor) personel alımı için belirlenen öğrenim, deneyim, yaş gibi koşullar:

İlana İlana başvuruda bulunacak adayların Anadolu Teknik Liseleri ve Teknik Liselerin: Uçak Bakım Gövde Motor, Uçak Bakım Elektrik/Elektroniği bölümlerinden mezun olması ya da Meslek Yüksek Okullarının: Uçak Teknolojisi gibi uçak bakım onarım işinde çalışabilecek mekanik bölümlerin birinden mezun olması talep ediliyor. 

Öğrenim şartının dışında yer alan diğer koşullar şunlar:

* SHGM onaylı Modül 6, Modül 7 ve Modül 11A sertifikalarına sahip olmak. 

* 01.01.1992 sonrasında doğmuş olmak. 

* En az B1 seviyesinde İngilizce bilgisine sahip olmak (YDS:45 ve üzeri)

* Askerlikle ilişiği olmamak (terhis veya en az 1 yıl tecilli olmak)

* Sağlık durumu itibarı ile ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilir raporu olmak

* İstanbul’da ikamet edebilecek olmak.

BAŞVURU SÜRECİ

İlan edilen başvuru koşullarını sağlayan adaylardan ilana başvuruda bulunmak isteyecek olan başvurularını İŞKUR aracılığıyla yapabilecekler. İlan metninde ayrıca adayların firma ile iletişim kurmaları adına mail adresi de verilmiş.

Lise ve önlisans mezunu adayların başvuruda bulunabileceği söz konusu alım ilanına ulaşmak isteyen adaylar aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirler. 

İŞKUR aracılığıyla ilan edilen THY personel alım ilanını görüntülemek için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir