Özel sektör İş İlanları

Türk Havacılık Uzay Sanayi Personel Alımı için İlanlar Yayımladı

Türk Havacılık Uzay Sanayi ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere ilan edilen kadrolarda personel alımları yapacağını duyurdu. 

Kariyer siteleri üzerinden yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadroları ve kurumun belirlediği başvuru koşullarını tüm detayları ile sizlere aktarıyoruz. 

PERSONEL ALIM İLANI

Türk Havacılık Uzay Sanayi yayımladığı personel alım ilanında toplam 12 ilan yayımladı. 

Kısa süre önce güncellenen duyuru metninde yer alan açık kadrolar arasında aşağıda yer alan pozisyonlar bulunuyor. 

Açık Kadrolar

Hesaplamalı Elektromanyetik Tasarım Mühendisi, Uçuş Test Enstrumanstasyon Mühendisi, Test Mühendisi, İmalat Mühendisi, Görev Sistemleri Sistem Mühendisi, Silah Sistemleri Sistem Mühendisi, Uçuşa Elverişlilik Mühendisi, Proses Mühendisi, Bilgi Teknolojileri Mühendisi, Otomosyan Mühendisi, Aviyonik Sistem Mühendisi, Konfigürasyon Mühendisi, Yazılım Mühendisi.

BAŞVURU KOŞULLARI NELER?

Söz konusu personel alım ilanı için başvuruda bulunacak olanlar, Türk Havacılık Uzay Sanayi tarafından ilan edilen başvuru şartlarını tamamen sağlamak zorundalar. 

Kadrolara göre farklılık gösteren başvuru şartları için detayları sizlerle paylaşıyoruz.

İlana başvuruda bulunacak adaylar kadrolara göre tecrübeli yada tecrübesiz olara başvurularını yapabilecekler. İlanda yer alan 12 farklı pozisyon için ayrı ayrı öğrenim şartı belirleyen Türk Havacılık Uzay Sanayi bu şartın sağlanmasını talep ediyor. İlan metninde adayların ayrıca her kadro için talep edilen mesleki özelliklere haiz olmaları gerektiği bildirildi. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Haberimizin başında belirttiğimiz gibi Türk Havacılık Uzay Sanayi personel alım duyurularını kariyer siteleri üzerinden yayımlıyor. İlanlara başvurularda bu siteler üzerinden yapılacak. 

İlan bağlantısı: https://bit.ly/2lX49JT

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir