Özel sektör İş İlanları

Türk Kızılayı 12 Şehirde Farklı Pozisyonlarda Personel Alıyor

Türk Kızılayı Nisan ayının ortasına geldiğimiz şu günlerde personel alım ilanında yenilenme yaptı. 

Alım yapılacak pozisyonlara yeni kadrolar ekleyen kurum Türkiye geneli farklı şehirlerde personel alımı yapacağını açıkladı. 

Kızılay tarafından yayımlanan personel alım ilanı ve bu ilanda yer alan kadro bilgilerini sizlere aktarıyoruz. İşte ilana dair tüm bilinmesi gereken ayrıntılar. 

KIZILAY’DAN PERSONEL ALIM İLANI

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan personel alım ilanında 13 farklı şehirde alım ilanı yayımlandı. Ayrıca ilanların bazılarında alımların 13 farklı şehirde olacağı duyuruldu. 

Bu kapsamda yayımlanan alım ilanlarına göre alım yapılacak şehirlerin listesi şu şekilde; Ankara, Adana, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Konya, Kilis, Kayseri, Kahramanmaraş, Mardin, Şanlıurfa.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Türk Kızılayı tarafından ilan edilen personel alım duyurusunda; daha önceden yayımlanan ilan metninde yer alan açık pozisyonlar için alımların devam edeceği belirtilirken bu pozisyonlara ek alımların da olacağı bilgisi verildi. 

Bu çervede güncellenen ilanda yer alan açık kadrolar şunlar;

Yönlendirme ve Dış Erişim Asistanı, Doğrulama & Gözlem Asistanı, Doktor / (Kadın Doğum Uzmanı), Doktor / (Kardiyoloji Uzmanı), Proje Asistanı, Program & Proje Uzmanı, Doktor, Gençlik Çalışanı

BAŞVURU KOŞULLARI

Türk Kızılayı personel alım ilanlarını kendisine ait kurumsal kariyer sitesi üzerinden duyuruyor. Bu kapsamda kurum bu site üzerinden yayımladığı ilan metinlerinde alımlara dair tüm detayları adaylarla paylaşıyor.

Adaylara yönelik paylaşılan bilgiler arasında alımlara kimlerin başvuru yapacağı detayları da bulunuyor. Kamu ilanları olarak adaylardan talep edilen bu başvuru koşulu detaylarını sizlere aktarıyoruz. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden mezun olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak, yabancı dil varsa dil şartını sağlamak. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Türk Kızılayı personel alımları için başvuru koşullarını sağlayan adaylar başvurularını kurumun web sayfası üzerinden elektronik olarak yapacaklar. 

Türk Kızılayı ilanları için; https://bit.ly/2G1BVFu

Yukarıda yer alan bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir