Özel sektör İş İlanları

Türk Kızılayı Bayramdan Sonra Personel Alımı İçin İlan Yayımladı

Türkiye’nin en önemli kurumlarından birisi olan Kızılay çeşitli kadrolarda personel alımı yapacağını ilan etti. Dönem dönem yayımladığı ilanlarında çok sayıda kadroda personel alımı yapacağını duyuran kurum yeni ay başı ile personel alım ilanını güncelledi.

Kamu İlanları olarak bizlerde sizlere Kızılay tarafından yayımlanan Haziran ayı personel alım ilanlarını derledik. Bu ilanlarda adaylara duyurulan; Açık kadro bilgileri, ilanlara başvuru işlemlerinin nasıl yapılacağı ve ilanlara başvuru şartı detayları aşağıda.

HANGİ KADROLARDA PERSONEL ALIMI YAPILACAK?

Türk Kızılayı, Türkiye geneli çok sayıda şehir için personel alım ilanı yayımladı. Kendisine ait kariyer sitesi üzerinden yayımladığı ilanlarında ayrıca bazı kadrolardan ülke geneli personel alımı yapılacağı bilgisi verildi. 

Söz konusu ilanlarda ayrıca farklı eğitim seviyelerinden mezun olmuş adaylar içinde çeşitli kadrolarda alımlar bulunuyor. Kadroların çoğunda ise bölüm şartı bulunmakta. 

Bu Bilgilerin Işığında

Yukarıda sizlere aktardığımız bilgilerin ışığında personel alım ilanlarında yer alan açık kadrolar şunlar;

Doktor, Sağlık Uzmanı, Gençlik Çalışanı, Çağrı Merkezi Operatörü, Yönlendirme ve Dış Erişim Asistanı, Doğrulama & Gözlem Asistanı.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan personel alım ilanları için, her kurum ilanında olduğu gibi başvuru şartları bulunmakta. Bu başvuru şartları alım yapılacak kadronun mesleki gereksinimleri, kurumun o kadro için talep ettiği özel şartlar ve devlet kurumlarında personel alımlarında tüm adaylardan aranan ortak şartlardan meydana gelmekte. 

Bu bakımdan ilan için başvuruda bulunmak isteyecek adayların bu şartların tamamına haiz olması gerekiyor. İlanlarda yer alan başvuru şartlarını genel başlıkları ile sizlere aktarıyoruz. 

Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, sağlık şartını sağlamak ve görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, Bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması. 

Bu şartlara ek öğrenim şartının sağlanması, bazı kadrolar için talep edilen Arapça ya da İngilizce dil şartının sağlanması ve diğer şartların sağlanması. 

BAŞVURULAR NEREDEN YAPILACAK?

İlan için başvuruda bulunacak adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı Kızılay sitesinden yapacaklar. Başvurular bu site üzerinden elektronik olarak gerçekleştirilecek. Aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilana ulaşabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kamu İlanları olarak vermiş olduğumuz bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın.

Türk Kızılayı ilanlarına ulaşmak ve başvuru yapmak için;  https://bit.ly/2G1BVFu

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir