Özel sektör İş İlanları

Türk Kızılayı Gençlik Çalışanı Alımı Yapıyor

Türk Kızılayı kendisine ait kurumsal internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapacağını ilan etti. Kurum tarafından yayımlanan personel alım ilanları arasında yer alan kadrolardan bir tanesi de Gençlik Çalışanı kadrosuna oldu. 

Kamu ilanları olarak sizlere Kızılay tarafından yayımlanan ve Türkiye geneli bazı şehirlerde alım yapılacağı açıklanan personel alım ilanının detaylarını aktarıyoruz. 

Alım yapılacak şehirler arasında, Hatay, Gaziantep, Şanlıurfa, İstanbul, Konya, Ankara, Kilis, Adana, Bursa, İzmir, Kayseri bulunuyor. 

TÜRK KIZILAYI GENÇLİK ÇALIŞANI ALIM İLANI

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan Gençlik Çalışanı kadrosuna başvuruda bulunacak adaylar için belirlenen başvuru koşulları şu şekilde,

Eğitim Fakültesi, Eğitim Bilimleri, Psikoloji, Sosyal Hizmetler mezunu, Pedagojik formasyon sahibi ve/veya en az 1 yıl çocuklarla çalışma deneyimi olan, İyi seviyede Arapça konuşabilen, İletişim becerisi yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Gelişime açık, Sorumluluk sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını kurumun ilanı yayımladığı sitesi üzerinden yapacaklar. Başvuru koşullarını sağlayan adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden yayımlanan ilana dair tüm detaylara ulaşabilir ve başvurularını yapabilirler. 

İlana ulaşmak için TIKLAYINIZ

Bu tür personel alım ilanlarından sürekli haberdar olmak için bizleri takip edin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir