Özel sektör İş İlanları

Türk Kızılayı Mayıs Ayı Personel Alım İlanı Yayımlandı

Mayıs ayının girmesinin ardından personel alım ilanında güncelleme yapan kurumlardan bir tanesi de Türk Kızılayı oldu. 

Kızılay yayımladığı bir ilan ile Mayıs ayında kurum bünyesine yapılacak olan personel alımlarına ilişkin tüm ayrıntıları adaylarla paylaştı. 

Bu kapsamda yayımlanan ilanda yer alan bu ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan ilanda 6 farklı pozisyonda personel alımı yapılacağı duyuruldu. Bu pozisyonlara dair liste şu şekilde,

* Raporlama Uzmanı

* Çağrı Merkezi Operatörü

* Yönlendirme ve Dış Erişim Asistanı

* Doğrulama & Gözlem Asistanı

* Doktor

* Gençlik Çalışanı

İLANA BAŞVURU KOŞULLARI

Türk Kızılayı personel alım ilanında yer alan açık pozisyonlar için bazı koşullar bulunuyor. Bu başvuru koşullarını sağlayan adayların ilanlara yapacakları başvurular kabul edilecek. 

Kurum tarafından duyurulan başvuru koşulları her ilan için ayrı ayrı belirleniyor. Bu kapsamda bizler sizlere bu koşulları ana başlıkları ile aktarıyoruz. Haberimizin altında yer alan bağlantı üzerinden ilanlara ulaşabilir ve kadro kadro başvuru şartı incelemesi yapabilirsiniz.

İşte Kızılay Personel alım ilanında yer alan o koşullar;

İlanda tüm adayların sahip olması gereken ortak özelliklerin başında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması ve ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden mezun olması şartları bulunuyor. Bu şartların ardından belirleyici şartlar içinde yabancı dil şartı bulunuyor. Kurum bazı kadrolar için Arapça bilmenin gerekli olduğunu bildirirken bazı kadrolara sadece İngilizce bilen adayların başvurularının kabul edileceği ilan edlidi. 

Bu Koşullara Ek Olarak;

Adaylardan talep edilen diğer koşullar; Bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak, koşullarına haiz olmaları isteniyor.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Kızılay tarafından yayımlanan personel alım ilanı için başvuru işlemleri, Kurumun kariyer sitesi üzerinden elektronik olarak yapılacak. Kurum yapılan elektronik başvuruları inceledikten sonra adaylara ulaşacak. 

Türk Kızılayı ilanlarına ulaşmak ve başvuru yapmak için; https://bit.ly/2G1BVFu 

NOT: Yukarıda vermiş olduğumuz bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir