Özel sektör İş İlanları

Türk Kızılayı’ndan Farklı Kadrolarda Personel Alım İlanı

Türk Kızılayı farklı şehirlerde bulunan kurum birimlerine personel alımı yapacak. İhtiyaç duyduğu meslek alanlarında personel alımı yapmak için kendisine ait internet sitesinde ilan yayımlayan Kızılay yayımladığı her pozisyon için ayrı ayrı başvuru şartları belirledi. 

Kızılay Kariyer sitesinde yayımlanan ilan ve ilan metninde yer alan yeni kadrolar şunlar;

ALIM YAPILACAK KADROLAR

İlgili birimlerine ilan edilen pozisyonlarda personel alımı yapacak kurum farklı öğrenim şartları altında ilanları yayımladı. Toplam 5 farklı kadroda personel alımı yapılacağını ilan eden Türk Kızılayı, açık kadroları şu şekilde sıraladı. 

* Satın Alma Sorumlusu

* Çağrı Merkezi

* Operatörtü

* Biyolojist İletişim

* Asistanı

* Doktor

BAŞVURU KOŞULLARI NELER?

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların tamamının kurumun personel alımları için belirlediği genel koşullara haiz olması gerekiyor. Bu genel koşullar ortak koşullar olup ilana başvuru yapacak tüm adayların sağlamaları isteniyor. 

Kadroya göre değişmeyen bu koşullar ana başlıkları ile şu şekilde;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, Türkiye’nin her yerinde görev yapabilmek, seyahat sorunu olmamak, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucu olumlu olmak. 

Özel Koşullar

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların ayrıca ilan metinleri için belirlenen özel tüm koşulları da sağlamaları gerekiyor. Bu özel koşullar alım yapılacak kadronun mesleki özelliklerine göre belileniyor. Öğrenim, yaş, yabancı dil gibi koşulların bulunduğu Kızılay personel alım ilanlarında bazı şartlar şu şekilde;

ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, ilan metinlerinde yer alan yabancı dil şartını sağlamak, -Vardiya sisteminde çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar öncelikle Kızılay Kariyer sitesine erişim sağlayacak. Buradan yayımlanan ilanları bulacak olan adaylar daha sonra kendilerine uygun pozisyonları bulacaklar. Adaylar ilanın yayımlandığı bu site üzerinden elektronik olarak başvurularını gerçekleştirecekler.

NOT: Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıyı kopyalayın ve internet tarayıcınıza yapıştırın ardından enter tuşuna basın.

Türk Kızılay alım ilanını görüntülemek isteyen adaylar;  https://bit.ly/2G1BVFu

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir