Özel sektör İş İlanları

Türk Kızılayı Nisan Ayı Personel Alım İlanı Yayımlandı

Türkiye’nin her şehrinde etkin olarak faaliyet gösteren Türk Kızılayı hizmet alanını genişletmek ve daha çok kişiye ulaşmak için personel alımları yapıyor. 

Kızılay tarafından yayımlanan personel alım ilanı;

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Kızılay tarafından yayımlanan personel alım ilanında alımların Proje Asistanı, Proje Uzmanı, Gençlik Çalışanı ve Doktor Kadrolarına yapılacağı duyuruldu. İlanlarda kadrolara göre belirlenen başvuru koşullarını sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

PROJE UZMANI ALIMI

Proje Uzmanı kadrosuna başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları şunlar, Adayların herhangi bir lisans bölümünden mezun olmaları, Sivil Toplum Kuruluşlarında ya da Sosyal Sorumluluk Projelerinde 2 yıl ve üzeri iş tecrübesi olması, MS Office programlarını raporlama yapabilecek düzeyde kullanabilmesi, İleri seviyede İngilizce dil bilgisine (okuma-yazma-konuşma) sahip olması, Ekip içerisinde rahatlıkla çalışabilen, çabuk koordine olan, İletişim becerileri kuvvetli, Esnek ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Düzenli seyahat programına engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilmesi şartlarına haiz olması talep ediliyor. 

GENÇLİK ÇALIŞANI ALIMI

Kızılay tarafından yayımlanan Gençlik Çalışanı alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar için belirlenen koşullar şunlar;

Eğitim Fakültesi, Eğitim Bilimleri, Psikoloji, Sosyal Hizmetler mezunu, Pedagojik formasyon sahibi ve/veya en az 1 yıl çocuklarla çalışma deneyimi olan, İyi seviyede Arapça konuşabilen, ( Mülakatlar Arapça ve Türkçe gerçekleştirilecek olup bu kriteri sağlamayan adaylar değerlendirilmeyecektir.) İletişim becerisi yüksek, Ekip çalışmasına yatkın Gelişime açık, Sorumluluk sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan,

DOKTOR ALIM İLANI

Türk Kızılayı bünyesinde doktor olarak görev almak isteyen adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları şu şekilde,

Tıp Fakültesi Mezunu, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Tam zamanlı çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Mecburi hizmetini tamamlamış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Sosyal sorumluluk sahibi, Uzman veya Pratisyen

BAŞVURU SÜRECİ

Söz konusu alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı Kızılay Kariyer sitesi üzerinden elektronik olarak yapacaklar. Adaylar öncelikle kızılayın kendisine ait sitesine üye olacaklar daha sonra başvurularını yapabilecekler. 

Türk Kızılayı ilanları için; https://bit.ly/2G1BVFu (bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın)

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir