Özel sektör İş İlanları

Türk Kızılayı Tekniker, Stajyer ve Gençlik Personeli Alımı İçin İlana Çıktı

Türk Kızılayı yaz aylarında hizmetlerini hız kesmeden devam etmek adına personel kadrosunu güçlendirmeyi amaçlıyor. Bu kapsamda çeşitli kadrolarda personel alımı yapacak olan kurumun yayımladığı ilanda yer alan Tekniker, Stajyer ve Gençlik Personeli kadrolarını sizlerle buluşturuyoruz. 

TÜRK KIZILAYI PERSONEL ALIM İLANI

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan personel alım ilanı kurumun kendisine ait kariyer sitesi üzerinden adaylara duyuruluyor. Burada yayımlanan personel alımlarına dair ilanlarda kısa süre önce güncelleme yapıldı. 

Yayımlanan yeni ilanlarda staj personelleri, doktor kadrolarına ek olarak üç pozisyonda personel alımı yapılacağı duyuruldu. Bu üç pozisyon için belirlenen özel şartları sizlerle paylaşıyoruz.

Tekniker Stajyer Alım İlanı

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan tekniker alım ilanı Tıbbi Laboratuvar Teknikeri Stajyeri kadrosuna yapılacak. Bu kadrolar için yayımlanan duyuruda adayların; 

Üniversitelerin ön lisans Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Bölümü’nde örgün eğitimine devam eden, 3308 sayılı Mesleki Eğitim Kanunu kapsamında eğitim gören, Staj zorunluluğu bulunan ve sigortası okul tarafından karşılanan, İlgili üniversite tarafından devlet katkı payının ödenebileceğini kurumumuza belgeleyebilen, Araştırmacı ve sorumluluk sahibi stajyer alımı olacağı bildirildi. 

Gençlik Personeli Alım İlanı

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan Gençlik Çalışanı alım ilanında en dikkat çeken şart ise yabancı dil şartı. Kurumun talep ettiği yabancı dil şartı ve detayları haberimizde. 

Bu kadro için adayların sağlamaları gereken öğrenim şartı: Eğitim Fakültesi, Eğitim Bilimleri, Psikoloji, Sosyal Hizmetler mezunu olmak. 

Diğer Şartlar: Pedagojik formasyon sahibi ve/veya en az 1 yıl çocuklarla çalışma deneyimi olan, İyi seviyede Arapça konuşabilen, ( Mülakatlar Arapça ve Türkçe gerçekleştirilecek olup bu kriteri sağlamayan adaylar değerlendirilmeyecektir.) İletişim becerisi yüksek, Ekip çalışmasına yatkın Gelişime açık, Sorumluluk sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan,

İLANLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Haberimizin altında ilana dair bağlantı adresini verdik. Bu bağlantı üzerinden Kızılayın personel alım ilanlarını yayımladığı sayfasına ulaşabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.

İlana ulaşmak için: Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın.

Bağlantı: https://bit.ly/2G1BVFu

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir