Özel sektör İş İlanları

Türk Kızılayı Türkiye Geneli Farklı Şehirlerde Personel Alımı Yapıyor

Türk Kızılayı kendisine ait kurumsal kariyer sitesi üzerinden personel alım ilanları yayımlıyor. 

Kurumun kadrosunda personel açığı bulunan birimlerine yapılmak üzere yayımlanan bu ilanlarda yer alan yeni kadroları sizlere aktarıyoruz. 

İşte Mart ayının son günlerinde halen başvuru süreci açık olan Kızılay personel alım ilanları. 

TÜRK KIZILAYI PERSONEL ALIM İLANI

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan personel alım ilanında 4 farklı kadro için alımları devam ettiği bildirildi. İlanlara göre halen adayların başvuru yapabilecekleri kadrolar şunlar;

Gençlik Çalışanı, Program ve Proje Uzmanı, Doktor ve Corporate Communication Specialist.

Bu kadrolar için yayımlanan ilan metinlerine göre alım yapılacak personeller kadrolar göre şu şehirlerde görevlendirilecekler. ”Ankara, Kilis, Adana, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kastamonu, Çorum, Rize, Kars, Mardin, Şanlıurfa, İstanbul (Avrupa),Sivas, Çorlu, Trabzon, Ağrı, İzmir, Konya, Kilis, Kayseri.”

KADROLARA GÖRE BAŞVURU KOŞULLARI

Yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken koşullar;

Program & Proje Uzmanı kadrosuna başvuru yapacak adayların sağlaması istenilen koşullar.

Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun (yüksek lisans yapmış olmak tercih sebebidir), Sivil Toplum Kuruluşlarında ya da Sosyal Sorumluluk Projelerinde 2 yıl ve üzeri iş tecrübesi olan(saha tecrübeli), MS Office programlarını raporlama yapabilecek düzeyde kullanabilen (tercihen SPSS, Tableou, MiniTab vb. programları aktif kullanabilen), İleri seviyede İngilizce dil bilgisine (okuma-yazma-konuşma) sahip olan, Aktif olarak ingilizce raporlama yapabilen, Düzenli seyahat programına engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

Gençlik Çalışanı kadrosuna başvuru yapacak adayların sağlamaları istenilen koşullar.

Eğitim Fakültesi, Eğitim Bilimleri, Psikoloji, Sosyal Hizmetler mezunu, Pedagojik formasyon sahibi ve/veya en az 1 yıl çocuklarla çalışma deneyimi olan, İyi seviyede Arapça konuşabilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

Doktor kadrosu için başvuru yapacak adayların sağlamaları istenilen koşullar;

Tıp Fakültesi Mezunu, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Tam zamanlı çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Mecburi hizmetini tamamlamış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Sosyal sorumluluk sahibi, Uzman veya Pratisyen.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Kızılay personel alım ilanlarını kendisine ait kurumsal internet sitesi üzerinden duyuruyor. İlanlara başvuru yapacak adaylar başvurularını bu site üzerinden elektronik yapıyorlar. 

Türk Kızılay alım ilanını görüntülemek isteyen adaylar; https://goo.gl/7z5b6J 

NOT: Bağlantıyı kopyalayın ve internet satırına yapıştırın. Ardından o adrese git diyerek ilana ulaşabilirsiniz. 

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir