Özel sektör İş İlanları

Türk Kızılayı ve Yeşilay Cemiyeti İl İl Personel Alım İlanları

Türk Kızılayı ve Yeşilay Cemiyeti tarafından yayımlanan personel alım ilanı kısa süre önce güncellendi. 

İki kurum tarafından yenilenen personel alım ilanlarında farklı eğitim seviyelerinden mezun adayların başvuru yapabilecekleri kadrolarda personel alımı olacağı duyuruldu. 

Bu iki kurum tarafından ilan edilen personel alımlarına başvuru yapmak isteyecek adayların bilmeleri gereken detayları ayrı ayrı paylaştık.

TÜRK KIZILAYI MAYIS AYI PERSONEL ALIM İLANI

Türk Kızılayı ilgili birimlerine yapacağı personel alım ilanlarını kendisine ait kariyer sitesinden yayımlıyor. Bu sayfa üzerinde yayımlanan ilanlara göre kurum farklı şehirlerde bulunan birimlerine çeşitli pozisyonlarda personel alımı yapacak. 

İlanlara göre yapılacak olan bu alımlar; Program ve Proje Uzmanı, Raporlama Uzmanı Alım İlanı Raporlama Uzmanı, Çağrı Merkezi Operatörü, Yönlendirme ve Dış Erişim Asistanı, Doğrulama & Gözlem Asistanı, Doktor, Gençlik Çalışanı.

YEŞİLAY CEMİYETİ PERSONEL ALIM İLANI

Yeşilay Cemiyeti personel alım ilanlarını anlaşmalı olduğu kariyer siteleri üzerinden yayımlıyor. Bu ilanlarda kurum farklı şehirlerde bulunan vakıf birimlerine belirli kadrolarda alımlar yapıyor. Öğrenim şartı esas alınarak yapılan alımlarda yer alan açık kadroları aşağıda aktarıyoruz. 

Yeşilay Cemiyeti personel alımı açık kadrolar: Halkla İlişkiler Uzmanı, Klinig Psikolog, Kurumsal İletişim Süreç Yöneticisi, Sosyal Medya Uzmanı, Depo Yöneticisi, Yazılım Geliştirme Uzmanı, Satın Alma Süreç Yöneticisi, Kurumsal İletişim Direktörü, Helpdesk Uzmanı, Eğitim Uzmanı, Bilimsel Çalışma Süpervizörü

BAŞVURU KOŞULLARI NELER?

Türk Kızılayı ve Yeşilay Cemiyeti personel alımı için yayımlanan ilan metinlerinde ortak olan başvuru koşulları:

İki kurum içinde geçerli ortak koşulların başında başvuru yapacak adayın Türk vatandaşı olması. Bu şartın yanında diğer ortak olan koşullar ise adayların kamu haklarından mahrum olmaması ve ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden mezun olması, Bilgisayar Office programlarına hakim olması, firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması talep ediliyor.

İLANLARA DAİR DETAYLAR

İlanlara başvurular, ilanların yayımlandığı kariyer siteleri üzerinden yapılacak. Adaylar ilanları daha detaylı incelemek için aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirler. 

Verilen bağlantıları kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın.

Türk Kızılayı ilanlarına ulaşmak ve başvuru yapmak için; https://bit.ly/2G1BVFu 

Yeşilay Cemiyatı personel alım ilanını görüntülemek ve başvuru yapmak için: https://bit.ly/2ZaeK33

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir