Özel sektör İş İlanları

Türk Kızılayı Yeni İlanlar Yayımladı: Çağrı Merkezi, Asistan, Uzman ve Gençlik Çalışanı

Türk Kızılayı Nisan ayının son haftasına girdiğimiz şu günlerde personel alım ilanında güncelleme yaptı. Başvuru süreci sona eren bazı ilanları yayından kaldıran kurum yeni ilanlar yayımladı. 

Kızılay tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolar ve ilanlarda yer alan başvuru koşullarını sizlere aktarıyoruz. 

TÜRK KIZILAYI PERSONEL ALIM İLANI

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolara göre; kurum 7 farklı pozisyonda personel alımı yapacak. Kızılayın kendisine ait kariyer sitesi üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan açık kadrolar şunlar;

Alım Yapılacak Kadroların Listesi;

Kızılay yayımladığı ilanında; Raporlama Uzmanı, Çağro Merkezi Operatörü, Yönlendirme ve Dış Erişim Asistanı, Doğrulama ve Gözlem Asistanı, Program Proje Uzmanı, Doktor ve Gençlik Çalışanı alımı yapacağını ilan etti. 

Söz konusu alım ilanlarında bazı kadroların Türkiye geneli yapılacağı ilan edilirken bazı kadroların yukarıda yer alan resimde bulunan şehirlere yapılacağı açıklandı. 

KIZILAY PERSONEL ALIM İLANI BAŞVURU KOŞULLARI

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan başvuru koşulları her pozisyon için deişmekte. Söz konusu ilanlarda yer alan en dikkat çekici koşul ise yabancı dil şartı. 

Kızılay bazı kadrolar için adaylardan Arapça, İngilizce dil şartı arıyor. Ayrıca öğrenim şartı da kadrolar için belirleyici olan koşullar arasında. Türk Kızılayı tarafından yayımlanan ilanda yer alan diğer genel koşullar ise şu şekilde,

İlana başvuru yapacak adayların; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması ve ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden mezun olması ilk önemli koşullar.

Bu koşulların yanında adayların ayrıca; bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak, koşullarına haiz olmaları isteniyor. 

BAŞVURULAR KURUMA YAPILACAK

İlana başvuruda bulunacak adaylar başvurularını Kızılay’ın kendisine ait kurumsal web sayfası üzerinden elektronik olarak yapacaklar. Başvuruda bulunacak adaylar için aşağıda başvuru bağlantı adresini paylaşıyoruz. 

Türk Kızılayı ilanları için; https://bit.ly/2G1BVFu (Yan tarafta vermiş olduğumuz bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın)

Kamu ve Özel Sektör Personel alım ilanlarından haberdar olmak için

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir