Özel sektör İş İlanları

Türk Kızılayı Yeni Personel Alım İlanları: Kadro Kadro Başvuru Şartları

Türk Kızılayı kendisine ait internet sitesi üzerinden yayımladığı personel alım ilanında güncelleme yaptı. 

Kızılay tarafından yayımlanan personel alım ilanına başvuru yapmak isteyecek adayların bilmeleri gereken tüm ayrıntıları tek tek habermizde aktarıyoruz. 

TÜRK KIZILAYI PERSONEL ALIM İLANI

Türk Kızılayı hem yurtiçinde hem yurtdışında çok geniş bir faaliyet alanı bulunan kurumların başında geliyor. Türkiye’nin en önemli sosyal yardım kuruluşu olan Kızılay yayımladığı ilanlar ile personel ağını her geçen gün büyütüyor.

Bu kapsamda kendisine ait internet sitesi üzerinden yayımladığı duyurular ile alımları adaylara duyuran Kızılay’ın yeni güncellemesi sonrasında ilan edilen alımları bizler de Kamuilanlari.com olarak sizlere aktarıyoruz. 

İşte kadro kadro alım yapılacak personel alımları. 

HANGİ KADROLARDA PERSONEL ALIMI YAPILACAK?

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan personel alım ilanına göre kurum toplam 8 farklı pozisyonda personel alımı yapacak. 

Bu alımlar Türkiye geneli çok farklı şehirlerde bulunan Kızılay birimleri ile Ankara’da bulunan Kızılay Genel Müdürlüğü bünyesine yapılacak. Öğrenim ve mesleki koşullar ile yayımlanan Kızılay personel alım ilanlarında yer alan açık kadrolar şunlar;

Transfer Yönetimi Uzmanı,

Grafiker (Engelli Personel),

Genel Başvuru – Engelli Personel,

Finansal Raporlama Asistanı,

İletişim Asistanı,

Çağrı Merkezi Operatörü,

Satın Alma Sorumlusu,

Doktor

BAŞVURU KOŞULLARI NELER?

Türk Kızılayı personel alım duyurusu her kadro için ayrı ayrı ilan ediliyor. Bu alımlara başvuru yapacak adaylar için öğrenim şartından, mesleki özel koşullara kadar her detayın bildirildiği bu koşullar kadrolara göre de değişiklik gösteriyor. 

Genel başlıkları ile o koşullarda şu şekilde,

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), bilgisayar Office programlarına hakim olmak,  görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, ilan metinlerinde yer alan yabancı dil şartını sağlamak, -Vardiya sisteminde çalışabilecek, Türkiye’nin her yerinde görev yapabilmek, seyahat sorunu olmamak, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucu olumlu olmak.

İlana Ulaşmak İçin: aşağıda verdiğimiz bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın. 

Türk Kızılay alım ilanı;  https://bit.ly/2G1BVFu

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir