Özel sektör İş İlanları

Türk Tuborg 11 İlde En Az Lise Mezunu Satış Temsilcileri Arıyor

Türk Tuborg 1967 yılında İzmir-Pınarbaşı’nda kurulmuş ve 1969 yılından bu yana İzmir’deki tesislerinde bira ve malt üretiminin yanısıra yurtdışından ithal etmekte olduğu bira markalarının distribütörlük faaliyetleri ile iştigal etmektedir.
 
Yılda 36 bin ton malt ve yaklaşık 520 milyon litre bira üretim kapasitesi ile entegre bir tesis olan Türk Tuborg fabrikası, Türkiye’nin en büyük bira fabrikalarından biridir. Firma  her yıl Haziran – Temmuz – Ağustos dönemlerinde üniversite öğrencilerine staj imkanı sağlıyor. Mart ayı boyunca ise kariyer portalları aracılığı ile staj başvurularını almaya devam ediyor.

Firma bu sıralar toplamda 30 farklı iş ilanı ile satış temsilcileri ağırlıkta olarak yeni personellerini arıyor. En az lise mezunu duyurusu yapılan pozisyonların dışında alanında ortalama 5 yıl tecrübeli, lisans mezunu alımlar da yapılacağı belirtiliyor. kamuilanları.com olarak aşağıda iş başvuruları için sizlerle paylaşacağımız link aracılığıyla tüm ilanları görme şansınız olduğu gibi başvuru yapmanız da çok kolay.

TÜRK TUBORG SATIŞ TEMSİLCİSİ

GENEL NİTELİKLER 

 • İstanbul,İzmir, Adana, Muğla, Antalya, Hatay, Adıyaman, Malatya,Balıkesir, Denizli ve Diyarbakır’da ikamet eden veya edebilecek
 • Tercihen üniversite mezunu fakat en az lise mezunu olanlar da değerlendirmeye alınacak
 • Tercihen hızlı tüketim malları sektöründe ve satış konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi
 • MS Office uygulamalarına hakim
 • Kalite odaklı, görev bilincine sahip
 • Değişime ve gelişime açık
 • İş birliği ve uyum içerisinde çalışabilen
 • Satış odaklı
 • Analiz yeteneğine sahip
 • Müşteri odaklı, ikna kabiliyeti yüksek ve ilişki yönetiminde başarılı
 • Sürücü ehliyetine sahip, aktif araç kullanabilen


 

İŞ TANIMI

Sorumlu olduğu bölge ve belirlenmiş bir plan dahilinde satış noktalarının ziyaretlerini gerçekleştirerek sipariş ve tahsilat çalışmalarını yürütmek ve bunun için gerekli olan satış ilişkilerini kurmak ve geliştirmek.

TÜRK TUBORG’TA KARİYER 

Kariyer hedefli personeller ile iletişimlerini güncel tutan Türk Tuborg insan kaynakları pozisyon açılması halinde kısa sürede geri dönüş yapıyor. Ayrıca istihdam alanın genişlemesi amacıyla Türk Tuborg engelli personel alımı da yapan firmalar arasında.

Müşteri gibi çalışan memnuniyetini de üst sınırlarda tutmaya çalışan firmada kişisel gelişim ve kariyer olanakları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çalışanlarının sorunlarına karşı çözüm odaklı yaklaşan anlayışla beraber özel hayat sigortası gibi yan hakları da bulunmaktadır.

Düzenli olarak hafta içi 08.00-18.00 arası çalışma saati bulunan firma çalışan ücretleri pozisyona göre değişim gösterse de asgari düzeyin üstünde seyir etmektedir.

İLANLARI GÖRMEK VE BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir