Özel sektör İş İlanları

Türkiye Şişecam Fabrikaları 50 Pozisyon İçin Personel Alım İlanı Yayımladı

Türkiye Şişecam Fabrikaları, Türkiye’nin farklı yerlerinde bulunan birimlerine personel alımı yapmak için ilan yayımladı.

Kariyer siteleri üzerinden yayımlanan personel alım ilanında en az ilkokul mezunu adayların başvuru yapabileceği işçi kadroları ile en az lise ve üstü öğrenim seviyesinden mezun adaylar arasında  da memur personel alımı yapacağını duyurdu. 

50 KADRODA İLAN YAYIMLANDI

Haberimizin başında da belirttiğimiz gibi Türkiye Şişecam Fabrikaları 50 farklı pozisyon için personel alımı yapacağını ilan etti. İlan metninde yer alan o kadrolar şunlar;

Nakit Yönetimi Uzmanı, Proje Mühendisi, BT İşletim Yöneticisi, Finansal Risk ve Sigorta Yönetim Uzmanı, Ambar Sorumlusu, Üretim Mühendisi, Sipariş Yönetim Sorumlusu, İnsan Kaynakları Uzmanı, Grafik Tasarım Uzmanı, Enerji Üretim Mühendisi, Kalite Kontrol Memuru, Satınalma Kategori Yöneticisi, Altyapımcılar Sorumlusu, Sevkıyat Planlama Sorumlusu, Enerji Ticaret Uzmanı, Stratejik Finans Uzmanıi Sağlık Memuru, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Muhasebe Sorumlusu, Lojistik Şefi, İdari İşler Sorumlusu, Bina Otomasyon Teknikerii  Paketleme Teknisyeni

İLANLARA BAŞVURU KOŞULLARI

Yukarıda yer alan kadrolar için başvuruda bulunacak adaylar başvurularını yapmadan önce ilan metinlerinde adaylara duyurulan başvuru koşullarını sağlamaları gerekiyor. 

Bu başvuru koşulları her bir pozisyon için özel olarak belirleniyor. Bunun için adayların haberimizin altında yer alan bağlantıyı kullanarak ilan metinlerine ulaşabilirler. 

İşte O Genel Koşullar

Adayların Türk vatandaşı olması, görevini yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmaması, güvenlik soruşturma sonuçları olumlu olmak gibi genel koşulların dışında alım yapılacak kadrolar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, ilanın yayımlandığı şehirde ikamet etmek veya edebilecek olmak, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, excel bilgisi kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak gibi şartları sağlamaları gerekiyor. 

BAŞVURULAR ELEKTRONİK OLARAK YAPILACAK

İlanlarda yer alan kadrolar için başvuruların nasıl yapılacağını merak eden adaylar; başvurularını internet üzerinden elektronik yapacaklar. 

Bu kapsamda adayların ilanın yayımlandığı siteye üye olması ve başvuruda bulunacağı kadronun ilan metninde yer alan başvur butonu aracılığıyla başvurusunu yapması gerekiyor. 

İlana ulaşmak için; https://goo.gl/vG8aXg

Özel Sektör İş İmkanlarından Haberdar Olmak için uygulamamızı telefonunuza indirin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir