Özel sektör İş İlanları

Türkiye Şişecam Fabrikaları İş İlanları: Farklı İllerde 30 Kadroda Alım Yapılıyor

Türkiye Şişecam Fabrikaları ilgili birimlerine personel alımları yapacağını açıkladı. Kariyer siteleri üzerinden yayımlanan personel alım ilanında çok sayıda kadro için ilanlar bulunuyor. 

Bu çerçevede yayımlanan ve başvuru süreci devam eden personel alım ilanında yer alan açık kadroları sizlere aktarıyoruz. 

ALIM YAPILACAK KADROLARA DAİR BİLGİLER

Türkiye Şişecam Fabrikaları tarafından kariyer siteleri üzerinden yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadroların listesi şu şekilde,

1. Grup: BT Güvenlik Uzmanı, Muhasebe Sorumlusu, Kalite Sistem Mühendisi, Müşteri Kalite Uzmanı, Muhasebe Müdürü, Muhasebe Sorumlusu, Satış Sorumlusu, Satış Temsilcisi, Satın Alma Sorumlusu, İş Geliştirme Uzmanı, Stratejik Planlama Uzmanı, Forklift Operatörü.

2. Grup: Performans ve Ücretlendirme Uzmanı, Üst Düzey Yönetici Asistanı, Endüstri İlişkiler Uzmanı, Bordro Uzmanı, Eğitim Uzmanı, Makine Bakım Ustası, Bütçe ve Mali Kontrol Uzmanı, Elektrik Bakım Onarım Teknisyeni, İnsan Kaynakları Süreç Uzmanı, BT Uygulama Uzmanı, Ambar Memuru,

3. Grup: Bütçe ve Mali Kontrol Uzmanı, Soğutma Sonu İşlemleri Mühendisi, Finansal Risk ve Sigorta Yönetim Uzmanı, BT İşletim Yöneticisi, Üretim Mühendisi, Sipariş  Yönetim Uzmanı, Maden Arama Mühendisi, Satın Alma Şefi. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşullarını madde madde aşağıda aktarıyoruz. 

Adayların Türk vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olunmaması, görevini yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmaması, güvenlik soruşturma sonuçları olumlu olmak gibi genel koşulların dışında alım yapılacak kadrolar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, kadrolara göre belirlenen tüm özel şartların sağlanması, ilanın yayımlandığı şehirde ikamet etmek veya edebilecek olmak, İlanlarda yaş şartı varsa yaş şartının yerine getirilmesi, Deneyim şartı varsa talep edilen süre zarfında deneyimin olması, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, excel bilgisi kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak gibi şartları sağlamaları gerekiyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Kariyer siteleri üzerinden Türkiye Şişecam Fabrikaları personel alım ilanlarına başvurular yine bu siteler üzerinden yapacaklar. Adaylar öncelikle aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilanlara ulaşacaklar. Daha sonra bu kariyer sitesine üye olacaklar. 

Üyelik işlemlerini tamamlayan adaylar başvurularını elektronik olarak kuruma bildirecekler. 

İlana ulaşmak için verilen bağlantıyı (https://bit.ly/2IAJUvq) kopyalayın, internet tarayıcısına yapıştırın ve enter tuşuna basın. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir