Özel sektör İş İlanları

Türkiye Şişecam Fabrikaları İş İlanları: İşçi, İdari Kadro ve Memur Personel Pozisyonları

Türkiye Şişecam Fabrikaları anlaşmalı kariyer siteleri üzerinden yayımladığı bir duyuru ile kadrosunda personel açığı bulunan birimlerine personel alımı yapacağını duyurdu. 

Kurum tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan bilgilere göre; 29 açık kadro bulunuyor. Bu kadroların bir kısmı işçi pozisyonları olurken bir kısmı da memur personel kadroları oldu. 

Söz konusu personel alım ilanında yer alan tüm açık kadrolar ve kurumun ilanına başvuru işlemlerinin nasıl yapılacağına dair ayrıntıları sizlere aktarıyoruz. 

TÜRKİYE ŞİŞECAM FABRİKALARI PERSONEL ALIM İLANI

Türkiye Şişecem Fabrikaları personel alım ilanlarını tek bir ilden yapmıyor. Kurum farklı şehirlerde yer alan birimlerine personel alımları yapacağını duyurdu. Adayların ilanda yer alan bu kadrolara başvuru yapmadan önce alımların hangi iller için geçerli olduğunu incelemeleri gerekiyor. 

Bu bilgiler ışığında ilan metninde yer alan açık kadroların tamamı şu şekilde;

Depo İşçisi, Maden Arama Mühendisi, Maden İşletme Mühendisi, Satınalma Kategori Yöneticisi, Yurtiçi Lojistik Müdürü, Medya İlişkileri Uzmanı, İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı, İnsan Kaynakları Sorumlusu, Kapı Kontrol ve Kantar Memuru, Gıda Mühendeisi, Ulaştırma Hizmetleri Sorumlusu, Avukat, Sataış Temsilcisi, Ulaştırma Hizmetleri Sorumlusu, Proje Mühendisi, Ürün Yönetim Şefi, İş Yeri Hekimi, Dış Ticaret Yönetici, Operasyon Sorumlusu,  Süreç Mükemmelliği Müdürü, Tasarım Analiz Mühendisi, Yardımcısı Araştırmacı, Dijital Süreç Uzmanı, Kalite Çevre ve Teknik Standartlar Uzmanı

BAŞVURU İŞLEMLERİ NASIL YAPILACAK?

İlan metninde yer alan açık pozisyonlardan birisine başvuru yapacak adaylar başvurularını kurumun anlaşmalı olduğu kariyer sitesi üzerinden yapacaklar. Başvuru işlemleri tüm koşullara haiz olan adayların söz konusu site üzerinden elektronik başvuru yapmasıyla gerçekleşecek. İlanlar için ortak bir son başvuru tarihi bulunmuyor. Her kadro için son başvuru tarihi farklılık gösteriyor. 

İlanlara Kimler Başvuru Yapabilir?

Söz konusu personel alım ilanında her ilanda olduğu gibi genel ve özel koşullar bulunmakta. Türkiye Şişecam Fabrikaları adaylardan bu şartların sağlanmalarını talep ederken başvuru koşullarını sağlamadan yapılacak başvuruların da geçersiz olacağı duyuruldu. 

Genel ifadelerle Türkiye Şişecam Fabrikaları için başvuru koşulları;

Kurum personel alım ilanına başvuru yapacak adayların Türk vatandaşı ve kamu haklarından mahrum olmamalarını istiyor. Bunun yanında adayların görevlerini yapmaya engel sağlık sorunu olmaması, güvenlik soruşturması sonucunun olumlu olması, alım yapılacak şehirde ikamet etmek yada edebilecek olmak, gibi şartları sağlamaları isteniyor. Bunun yanında kurum genel koşulların dışında alım yapılacak kadrolar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, kadrolara göre belirlenen tüm özel şartların sağlanması özel şartlarda talep ediyor. 

BAŞVURU ADRESİ

Başvuru koşullarını sağlayan adaylar aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden başvurularını yapabilecekler. 

İlan Bağlantısı: https://bit.ly/2IAJUvq

İlana ulaşmak için verilen bağlantıyı kopyalayın, internet tarayıcısına yapıştırın ve enter tuşuna basın. 

Türkiye’nin önemli kurumlarının ilanlarını takip etmek ve diğer adaylarla bilgi akışı sağlamak için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir