Özel sektör İş İlanları

Türkiye Şişecam Fabrikaları Personel ve İşçi Alımı! İlan Edilen Açık Pozisyonlar

Kamu kurumları ile özel sektör firmaları tarafından ilan edilen farklı kadrolardaki personel alım ilanlarını siz okuyucularımızla buluşturmaya devam ediyoruz. 

Kurumların kendi internet sitesi ya da farklı platformlar üzerinden yayımlanan bu personel alım ilanlarında çok sayıda kadro için alım ilanı bulunuyor. 

Bu ilanlardan bir tanesi de Türkiye Şişecam Fabrikaları tarafından ilan edilen personel alım ilanları oldu. Kamu İlanları olarak bizlerde bu ilana dair detayları haberimizde derledik. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Türkiye Şişecam Fabrikaları personel alım ilanlarını kariyer siteleri üzerinden adaylara duyuruyor. Kurum tarafından yayımlanan son personel alım ilanlarının sayısı ise 39. Farklı eğitim seviyelerinden ve farkı bölümlerden mezun adaylar için ilanların bulunduğu kadrolar arasında işçi pozisyonları ile memur personel pozisyonları bulunuyor. 

Bu çerçevede kurum tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan bu kadro detaylarını sizlerle buluşturuyoruz. 

Açık Kadrolar

Proje Mühendisi, Süreç Mükemmelliği Müdürü, BT Uygulama Uzmanı, Yazılım Proje Mühendisi, Depo İşçisi, Yardımcı Araştırmacı, Tasarım Analiz Müdürü, Güvenlik Amiri, İşyeri Hekimi, Maden İşletme Mühendisi, Müşteri Kalite Şefi, BT Teknisyeni, Üretim Mühendisi, İnsan Kaynakları MÜhendisi, İnsan Kaynakları Şefi, Muhasebe Sorumlusu, Forklift Operatörü, Maden Arama Mühendisi, Satış Operasyon Sorumlusu, Satın Alma Şefi.

BAŞVURU KOŞULLARI NELER?

Yukarıda yer alan açık kadrolar için Türkiye Şişecam Fabrikaları belirli özelliklere sahip adayların başvurularının geçerli olacağını duyurdu. 

Bu koşulların öncelikle her kadro için geçerli orak koşullar ile her bir kadro için ayrı ayrı belirlenmiş özel koşullardan meydana geldiğini duyuran kurum başvuruların bu şartların sağlanması durumunda geçerli olacağını duyurdu.

Bu Çerçevede;

Türkiye Şişecam Fabrikaları tarafından ilan edilen başvuru şartlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Adayların Türk vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olunmaması, görevini yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmaması, güvenlik soruşturma sonuçları olumlu olmak gibi genel koşulların dışında alım yapılacak kadrolar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, kadrolara göre belirlenen tüm özel şartların sağlanması, ilanın yayımlandığı şehirde ikamet etmek veya edebilecek olmak, İlanlarda yaş şartı varsa yaş şartının yerine getirilmesi, Deneyim şartı varsa talep edilen süre zarfında deneyimin olması,

İLANLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Kurum söz konusu personel alım ilanı için başvuruların elektronik olacak yapılacağını duyurdu. Başvuruda bulunmak için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

Türkiye Şişecam Fabrikaları personel alım ilanı: https://bit.ly/2IAJUvq

İlana ulaşmak için yukarıda verilen bağlantıyı kopyalayın, internet tarayıcısına yapıştırın ve enter tuşuna basın. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir