Özel sektör İş İlanları

TÜVASAŞ Genel Müdürlüğü Mühendis Alımı Yapıyor

Milli Tren Projesi kapsamında TÜVASAŞ Genel Müdürlüğü tarafından Mühendis alımı yapılacağı duyuruldu. 

Kurum tarafından yayımlanan Mühendis alım ilanında yer alan açık kadrolar ve ilana başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken KPSS ve diğer özel şartları sizlerle paylaşıyoruz. 

İşte Türkiye Vagon Sanayii A.Ş. (TÜVASAŞ) Genel Müdürlüğü sözleşmeli mühendis alım ilanı detayları.

SÖZLEŞMELİ MÜHENDİS ALIM İLANI

Milli Tren Projesi kapsamında alım yapılacağı ilan edilen sözleşmeli mühendis alımlarının 6 farklı alandan gerçekleştirileceği açıklandı. Alımlarda Makine Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Metalurji-Malzeme Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun adaların başvuru yapabilecekleri ilanlar bulunuyor.

Adayların sağlamaları gereken KPSS şartı ise en az 70 puan. KPSS şartını sağlayan adaylar aşağıda yer alan diğer koşullara da haiz olmaları gerekiyor. 

MÜHENDİS ALIMI BAŞVURU KOŞULLARI

Türkiye Vagon Sanayii A.Ş. (TÜVASAŞ) Genel Müdürlüğü’nce ilan edilen sözleşmeli mühendis alımı için talep edilen o koşullar;

399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 7 nci maddesinde belirtilen genel şartları taşımak. Alım yapılacak mühendislik kadroları için belirlenen eğitim şartlarını sağlamak. 2018 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı sonucunda KPSS P3 puan türünden en az 70 (Yetmiş) puan almış olmak ve Son başvuru tarihi itibariyle, son 5 yıl içerisinde YDS ve E-YDS sınavından en az C seviyesinde İngilizce bildiğine ilişkin belge sahibi olmak veya Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından dil yeterliliği bakımından buna denkliği kabul edilen ve uluslararası geçerliliği bulunan başka bir sınavdan denk puana sahip olmak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN NASIL YAPILACAK?

Kurum tarafından yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanına başvurular sizlere aşağıda aktardığımız ilan metninde yer alan başvuru evrakları ile birlikte kurumun ilan ettiği adrese yapılacak. 22 Kasım tarihine kadar adaylara başvuru süresi tanındı. İlana başvurular şahsen yapılabileceği gibi posta yoluyla da yapılabilecek.

TÜVASAŞ personel alımı ilan metni görüntülemek için TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir