Özel sektör İş İlanları

TÜVTÜRK İş İlanları: En Az Lise Mezunu Personel ve Amir Alımı Yapılıyor

Türkiye’nin çeşitli noktalarında hizmet alanı bulunan TÜVTÜRK yaz dönemi personel alım ilanını yayımladı. 

Kurumu farklı şehirlerde bulunan birimlerine yapılacağı duyurulan personel alımları ile ilgili tüm bilinmesi gerekenleri sizlerle paylaşıyoruz. 

TÜVTÜRK tarafından yayımlanan bu personel alım ilanı ile ilgili tüm ayrıntılar şu şekilde,

HANGİ KADRODA ALIM OLACAK?

Bilindiği üzere TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları noktasında hizmet vermekte. Türkiye geneli binlerce çalışanı olan kurum yeni alım ilanında 3 farklı pozisyonda yapacağını duyurdu. 

Kamu İlanları olarak bizlerde bu kadroları başvuru şartları ile birlikte aktarıyoruz. 

Alım Yapılacak Kadrolar: TÜVTÜRK personel alım ilan metninde İstasyon Amiri, Araç Muayene Teknisyeni ve Egzoz Emisyon Teknisyeni.

İstasyon Amiri Alım İlanı

TÜVTÜRK İstasyon Amiri kadrosuna yapılacak personel alımlarının Samsun’da görev yapan birimlere yapılacağını duyurdu. Bu kadro için adayların aşağıda yer alan lisans bölümlerinden mezun olmaları isteniyor. 

Öğrenim Şartı: Üniversitelerin Mühendislik Fakülteleri’nin Makine, Endüstri, Mekatronik, Elektrik-Elektronik ve Otomotiv Mühendisliği bölümleri veya Teknik Eğitim Fakülteleri’nin Makine, Otomotiv Öğretmenliği bölümlerinden mezun olmak.

Diğer Koşullar: Bu kadro için adayların ayrıca Otomotiv sektöründe, tercihen satış sonrası hizmetlerde en az 3 yıl deneyim sahibi, Personel yönetiminde deneyimli, Kalite sistemleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi, Müşteri memnuniyeti bilincine sahip, “B” sınıfı sürücü belgesi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, MS Office uygulamalarını kullanabilen, şartlarını sağlamaları isteniyor.

Egzoz Emisyon Teknisyeni

TÜVTÜRK Egzoz Emisyon Teknisyeni kadrosu için Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi veya dengi meslek liselerinin Makine, Motor, Elektrik, Elektronik veya Kimya bölümü mezunu adaylar başvuru yapabilecek. 

Kurum bu şartlara ek olarak adaylardan deneyim ve mesleki bazı koşullar istiyor.

O Koşullar: Tercihen Otomotiv sektöründe 1 yıl deneyim sahibi, MS Office uygulamalarını kullanabilen, Müşteri memnuniyeti bilincine sahip, “B” sınıfı sürücü belgesi olan, Tercihen A2, D veya E sınıfı sürücü belgesine sahip, Askerlik görevini tamamlamış.

Araç Muayene Teknisyeni

Bu kadro için belirlenen öğrenim şartında da en az lise mezunu ve ilgili bölümlerden mezun olma şartı bulunuyor. 

Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi veya dengi meslek liselerinin Makine, Motor, Otomotiv, Elektrik, Elektronik, Elektrik-Elektronik Teknolojileri veya Tesviye Bölümü Mezunu*, (Makine ve Motor bölümlerinin alt bölümlerden belirli bölümler kabul edilmektedir)

Peki diğer koşullar neler? Kurum bu kadro için öğrenim dışında adaylardan aşağıda yer alan özelliklere haiz olmalarını istiyor. MS Office uygulamalarını kullanabilen, Müşteri memnuniyeti bilincine sahip, “B” sınıfı sürücü belgesi olan, Tercihen A2, D veya E sınıfı sürücü belgelerinden bir veya birkaçına sahip, Askerlik görevini tamamlamış.

İLANLARA ULAŞMAK İÇİN

TÜVTÜRK personel alım ilanını kariyer siteleri üzerinden adaylara duyuruyor. Bu alımlar için adaylar aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirler. 

TÜVTÜRK ilanı için: https://bit.ly/2V9ISgE

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir