Özel sektör İş İlanları

TÜVTÜRK Personel Alım İlanı Yayımlandı (En Az Lise Mezunu)

TÜVTÜRK kariyer siteleri üzerinden bir personel alım ilanı yayımladı. Kurum yayımladığı ilanında çeşitli pozisyonlara personel alımı yapacağını ve yapılacak olan bu personel alımlarında lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği kadroların olduğunu duyurdu. 

Söz konusu personel alım ilanında olan detayları Kamu İlanları olarak paylaşıyoruz. İşte ilana dair bilinmesi gerekenler.

ALIM YAPILACAK KADRO BİLGİSİ

TÜVTÜRK personel alım ilanında Siirt, Yalova ve İstanbul’da bulunan kurum birimlerine alımlara olacağını duyurdu. İlanlara göre alımlar Araç Muayene Teknisyeni, Müşteri Kabul Görevlisi pozisyonlarına yapılacak. 

Müşteri Kabul Personeli

TÜVTÜRK İstanbul istasyonlarda görevlendirilmek üzere alımı yapacağını duyurduğu Müşteri Kabul Görevlisi kadrosuna şu şartları sağlayan adayların başvurularının kabul edileceğini söyledi. En az lise mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe, Satış Sonrası Hizmetler’de benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, MS Office uygulamalarına hakim, Müşteri memnuniyeti bilincine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

Araç Muayene Teknisyeni

İstanbul, Siirt ve Yalova’da görevlendirilmek üzere alımı yapılacağı açıklanan bu kadro için adayların aşağıda yer alan şartları sağlaması gerekiyor. 

Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi veya dengi meslek liselerinin Makine, Motor, Otomotiv, Elektrik, Elektronik, Elektrik-Elektronik Teknolojileri veya Tesviye Bölümü Mezunu*, (Makine ve Motor bölümlerinin alt bölümlerden belirli bölümler kabul edilmektedir) MS Office uygulamalarını kullanabilen, Müşteri memnuniyeti bilincine sahip, “B” sınıfı sürücü belgesi olan, Tercihen A2, D veya E sınıfı sürücü belgelerinden bir veya birkaçına sahip, Askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul’da ikamet eden.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İlana başvuru yapacak adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesine üye olduktan sonra elektronik başvuruda bulunacaklar. 

İlana ulaşmak için; https://goo.gl/UtwdCU (Bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın.)

Personel Alımlarından Haberdar olmak için mobil uygulamamızı telefonunuza indirin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.