Özel sektör İş İlanları

TÜVTÜRK Personel Eleman İş İlanı: Açık Pozisyonlar

TÜVTÜRK farklı şehirde bulunan şubelerine personel alımı yapacağını duyurdu. En az lise mezunu adayların başvuru yapabileceği personel alım yer alan açık kadrolar ve detayları şu yönde,

TÜVTÜRK PERSONEL ALIM İLANI

TÜVTÜRK tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolarda 2 farklı pozisyon için ilan edilen alımlar öne çıkıyor. Kurum özellike Araç Muayene Teknisyeni kadrosu için çok sayıda alım ilanı yayımladı. 

Bu kadronun dışında TÜVTÜRK yayımladığı ilanında Araç Emisyon Teknisyeni kadrosu içinde personel alımı yapacağını ilan etti.


İLANDA YER ALAN AÇIK KADROLAR

Kariyer siteleri üzerinden yayımlanan ve Çorlu, Tokat, Amasya, Gediz, Uşak, Tavşanlı, Artvin, Lüleburgaz, İstanbul, Kütahya, Erzincan illerinde yapılacak alımlar için bazı koşullar bulunuyor. 

Kurumun yayımladığı ilan metinlerinde yer alan o koşullar;

Araç Muayene Teknisyeni Kadrosu için;

Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi veya dengi meslek liselerinin Makine, Motor, Otomotiv, Elektrik, Elektronik, Elektrik-Elektronik Teknolojileri veya Tesviye Bölümü Mezunu, (Makine ve Motor bölümlerinin alt bölümlerden belirli bölümler kabul edilmektedir)

Bu koşulun dışında ayrıca, MS Office uygulamalarını kullanabilen, Müşteri memnuniyeti bilincine sahip, “B” sınıfı sürücü belgesi olan, Tercihen A2, D veya E sınıfı sürücü belgelerinden bir veya birkaçına sahip, Askerlik görevini tamamlamış, alım yapılacak şehirde ikamet eden veya edebilecek olan. 

Egzos Emisyon Teknisyeni Kadrosu için

Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi veya dengi meslek liselerinin Makine, Motor, Elektrik, Elektronik veya Kimya bölümü Mezunu,

Tercihen Otomotiv sektöründe 1 yıl deneyim sahibi, MS Office uygulamalarını kullanabilen, Müşteri memnuniyeti bilincine sahip, “B” sınıfı sürücü belgesi olan, Tercihen A2, D veya E sınıfı sürücü belgesine sahip, Askerlik görevini tamamlamış.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu personel alım ilanı için başvuru yapacak adaylar başvuruların yayımlandığı kariyer sitesine üye olarak başvuru yapabilirler. Başvurular elektronik olarak yapılacak. İlan için aşağıda siz okuyucularımıza için bağlantı adresini paylaşıyoruz.

İlana ulaşmak için kullanabileceğiniz bağlantı adresi: https://bit.ly/2V9ISgE

NOT: Yukarıda yer alan bağlantının tamamını kopyalayın. Daha sonra internet adres çubuğuna bu bağlantıyı yapıştırın ve daha sonra enter tuşuna basın. 

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir