Özel sektör İş İlanları

Ulusal Bor Araştırma Enstitüsü Personel Alımı İçin İlan Yayımladı

Ulusal Bor Araştırma Enstitüsü (BOREN) bir ilan yayımlayarak personel ihtiyacı olduğunu duyurdu. BOREN tarafından yayımlanan personel alım ilanında alımların kurumun Ankara’da bulunan Ar-Ge birimlerine yapılacağı bildirildi. 

İlana başvuruda bulunmak isteyecek adaylar için kadro kontenjan detaylarını aşağıda hazırladık. 

BOREN PERSONEL ALIM İLANI

Ulusal Bor Araştırma Enstitüsü personel alım ilanında toplam 21 personel alımı yapacağını açıkladı. 9 farklı statüde yapılacak olan personel alım ilanında yer alan açık branşlar şu şekilde;

Araştırmacı kadrosu için açık alanların listesi;

Organik ve Polimer Sentezi ve Uygulamaları, Enerji Depolama Teknolojileri ve Süper iletkenlerin Geliştirilmesi, Tuz ve Tuz Kristallendirme Teknolojileri, Kompozit Malzeme Teknolojileri, PVD/CVD Yöntemleri ile Kaplama Teknolojileri, İleri Seramik Toz Sentezi ve Sinter Teknolojileri, Antifouling Boya Üretimi ve Uygulaması, Tek Kristal Büyütme Teknolojileri, Biyomalzeme Teknolojileri, Cam, Cam Elyafı, Cam Kompozit Teknolojileri.

BAŞVURU ŞARTLARI

Kurumun ilan ettiği araştırma alanları için başvuru yapmak isteyecek adaylara yönelik ilan edilen başvuru şartları şu şekilde;

YDS’den en az D seviyesinde puan almış olmak, Başvuru yapılan alanda yeterli bilgi birikimine ve yetkinliğe sahip olmak. Başvuru yapılan alanla ilgili en az iki yıl deneyime sahip olmak ve/veya proje/tez çalışması yapmış veya yürütmüş olmak. ükseköğretim kurumlarının; Mühendislik, Fizik, Kimya, Biyoloji ve Eczacılık bölümlerinin birinden mezun olmak.

BOREN adayların ayrıca Analitik düşünme yeteneğine sahip olmasını, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilmesini, seyahet engeli olmamasını, Ofis ve işletim sistemi programlarına hakim olmalarını istiyor. 

BAŞVURU SÜRECİ

İlana başvuru süreci başlamış olup Aralık ayında sona erecek. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını enstitünün www.boren.gov.tr internet sitesinden “Başvuru Formu” doldurulması ve “Özgeçmiş(CV)” eklenmesi ile elektronik olarak yapılacak. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir