Özel sektör İş İlanları

Üniversite Bünyesine Kütüphane Memuru ve Fakülte Sekreteri Alım İlan Yayımlandı

Doğuş Üniversitesi tarafıundan yayımlanan personel alım ilanında toplam 5 farklı kadroda personel alımları olacağı duyuruldu.

İlanlara göre ümiversite bünyesine yapılacak olan personel alımları çeşitli başvuru özelliklerine göre yapılacak. 

Alımlarda öğrenim şartı ve deneyim koşulları ön plana çıkarken kurum tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında ayrıca mesleki gerekliliklerinde sağlanması istendi. 

İLANDA YER ALAN İKİ KADRO

Doğuş Üniversite’nin ilanında yer alan açık kadrolar arasında, Öğrenci İşleri Müdürü, İşyeri Hemşiresi, Halkla İlişkiler Müdürü, Fakülte Sekreteri ve Kütüphane Memuru kadroları bulunuyor.

Bu kadrolara yapılacak olan alım ilanlarından iki kadro için olanları sizler için derledik. 

Fakülte Sekreteri Kadrosu

Bu kadroya başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken öğrenim, deneyim ve mesleki özellikler şunlar;

* En az Ön Lisans mezunu,

* Fakülte Sekreteri pozisyonunda görev yapmış,  2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve diğer ilgili mevzuat hükümlerine hakim,

* MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,  Yazışma ve raporlama konusunda tecrübeli,

* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen İngilizce bilen,  Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,

Kütüphane Memuru Kadrosu

Üniversitenin Kütüphanesinde görev yapmak isteyecek olan adaylardan talep edilen tüm başvuru şartları şunlar;

* Tercihen üniversitelerin Bilgi ve Belge Yönetimi, Arşiv ve Dokümantasyon, Kütüphanecilik, Enformasyon bölüm veya programlarından mezun,

* Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Alanındaki bilgisayar ve bilişim teknolojilerine hakim (YORDAM Kütüphane otomasyon sistemi),

* Akademik yıl boyunca 7/24 hizmet veren kütüphanemizde hafta içi ve hafta sonu vardiyalı olarak çalışabilecek, Ms.Office programlarını iyi derecede kullanabilen.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Doğuş Üniversitesi tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar öncelikle haberin altında yer alan bağlantı üzerinden ilanlara ulaşacaklar. 

İlanlara ulaşan adaylar talep edilen tüm koşulları sağlamaları halinde açılan sayfanın alt kısmında yer alan başvuru butonu ile elektronik başvuruda bulunabilirler.

İlan bağlantısı: https://bit.ly/2zbO2vj

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir